TRT1'deki diziyle anlaştı... Star TV'deki Yalı Çapkını dizisine apar topar veda etti!

TRT1'deki diziyle anlaştı... Star TV'deki Yalı Çapkını dizisine apar topar veda etti!

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Ağlayan Gelin için hazırlıklar sürüyor. Feyyaz Şerifoğlu, Sinan Tuzcu, Ekin Mert Daymaz, Sinem Öztürk gibi isimleri buluşturan dizinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekillenirken kadroya flaş bir isim daha katıldı.

TRT1 yine göz kamaştıran kadroya flaş bir diziyi yayımlamaya hazırlanıyor. Teşkilat ve Gönül Dağı dizisinin ardından TRT1 ekranında şimdi de Ağlayan Gelin fırtınası esecek.

CAMDAKİ KIZ'IN BAŞROLÜ BU DİZİDE

Camdaki Kız dizisinde Sedat karakterine can veren Feyyaz Şerifoğlu'da üstelik Ağlayan Gelin dizisinde yer alacak.

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Ağlayan Gelin için geri sayım tüm hızıyla devam ediyor. Feyyaz Şerifoğlu, Sinan Tuzcu, Ekin Mert Daymaz, Sinem Öztürk gibi isimleri buluşturan dizinin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş belirlenmiş durumda.

aglayan-gelin-dizisi.jpg

Sabah.com.tr sitesindeki habere göre, Bozdağ Film imzalı yapımın kadrosuna Yalı Çapkını dizisinden apar topar ayrılan bir isim daha dahil oldu. Ünlü oyuncu, Yasin ile Yeşil'in hikayesi üzerinden etkili bir drama sunan dizide ters köşe bir karakteri canlandıracak. İşte, Star TV'deki Yalı Çapkını'ndan sonra TRT1'in yeni dizisi Ağlayan Gelin kadrosuna dahil olan o isim…

Yalı Çapkını dizisinden ani bir kararla ayrılan ünlü oyuncu, Yasin ile Yeşil'in hikayesi üzerinden etkili bir drama sunan diziye dahil oldu.

DOĞUKAN POLAT AĞLAYAN GELİN'DE!

Son olarak Yalı Çapkını dizisinde Fuat rolüyle seyirci karşısına çıkan Doğukan Polat'ın yeni dizi projesi merak konusuydu. Ünlü oyuncunun yeni adresi belli oldu.

dogukanpolat-sefirinkizi-yahya2.jpg

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre Doğukan Polat, Ağlan Gelin dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Polat, Yıldız Aşanboğa'nın yöneteceği dizide ters köşe bir karakterle seyirci karşısına çıkacak. Ünlü oyuncu, dizinin kötü adamı Ünal'ı canlandıracak.

Doğukan Polat, Yalı Çapkını dizisinde ana kadroda yer alıyordu