Serra Pirinç Kanal D’nin “Yalan” dizisinde yer alacak

Serra Pirinç Kanal D’nin “Yalan” dizisinde yer alacak

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi başlayacak. Yalan dizisinin kadrosuna Serra Pirinç'te katıldı

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Süreç Film’in Kanal D için hazırladığı Aslıhan Güner ile Feyyaz Duman’ı buluşturacak “Yalan” dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

“En korkunç yalan, bir anneye söylenen yalandır” sloganıyla çekilen “Yalan” dizisi Kanal D’nin 2024’teki iddialı yeni dizileri arasında yer alıyor. Hakan İnan’ın yöneteceği dizinin proje tasarımı Cem Akyoldaş ile Murat Boyacıoğlu’na ait… Senaryosunu da Murat Boyacıoğlu’nun kaleme aldığı dizide Aslıhan Güner “Melike”, Feyyaz Duman “Kadir”, Yeşim Ceren Bozoğlu “Hülya”, Emir Benderlioğlu “Cengiz”, Zeynep Eronat “Delal”, Renan Bilek “Emin”, Eylül Tumbar “Duru”, Sabriye Kara “Şefika”, Ozan Yiğit “Volkan”, Kubilay Tuncer “Haluk”a hayat verecek.

Dizinin genç başrol karakterlerinden “Hazal”ı ise çok yetenekli bir oyuncu canlandıracak. Serra Pirinç “Yalan”ın kilit rolü olarak seyirci karşısına çıkacak. Eşini öldürmekle suçlanan ancak suçsuz olan Melike hapisten çıkar ve eşinin kardeşi Kadir intikam için onunla yüzleşir. Haksız mahkumiyetinin ardından yirmi yıl boyunca inandırıldığı büyük bir yalan Melike’nin peşini bırakmaz.

Yalan dizisinin kadrosuna genç yetenekler de dahil olacak:

Kaynak: Armoni Medya / Haber Merkezi