ATV'deki Kardeşlerim dizisinden kötü haber. Seyircileri üzdüler

ATV'deki Kardeşlerim dizisinden kötü haber. Seyircileri üzdüler

ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinin yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusuydu.

Ülke genelinde yas süreci devam ederken dizilerin yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyordu. Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6'lık deprem Maraş, Antep, Urfa, Diyarbakır, Adana, Adıyaman, Osmaniye, Hatay, Kilis ve Malatya'da büyük yıkıma yol açmıştı. Pazarcık ve Elbistan ilçeleri merkezli depremlerin ardından toplam 4 bin 734 artçı deprem meydana geldi.

Depreme ilişkin son bilgileri AFAD Başkanı Yunus Sezer düzenlediği basın toplantısıyla verdi. Sezer can kaybı sayısının 40 bin 642'ye yükseldiğini açıkladı.

Hal böyle iken bir çok TV kanalı yayın akışını değiştirmiş durumda. Diziler set durdurmuş ve yeni bölüm çekimleri yapılamamıştı.

KARDEŞLERİM DİZİSİ YAYINLANACAK MI?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim'in yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyordu.

Depremle ilgili yaşanan sıcak gelişmeler nedeniyle dizi ve programlar bu hafta yayınlanmadı. Buna göre Kardeşlerim dizisi bu akşam ekranlara gelmeyecek. Bu akşam tekrar bölümü yayınlanacak.

KARDEŞLERİM DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Kardeşlerim dizisinin yeni bölüm tarihine dair henüz bir açıklama yapılmadı. Dizinin 79. yeni bölümünün 25 Şubat 2023 Cumartesi akşamı yayınlanması bekleniyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Akif, Ömer'i söylediklerine inandırmayı başarırken, Asiye'nin evden kovduğu Ömer çok üzgün ve çaresiz bir haldedir. Hayalleri yıkılan Şengül, kendisine sinsi hamleler yapmaya devam eden Gönül'le yeniden karşı karşıya gelirken; Tolga ve Oğulcan da, Zehra'nın zorla evlendirilmesine engel olacak bir çözüm bulmaya çalışmaktadır.