Çağatay Ulusoy'dan yeni dizi bombası.. Dizi Netflix'te yayınlanacak

Çağatay Ulusoy'dan yeni dizi bombası.. Dizi Netflix'te yayınlanacak

Çağatay Ulusoy yeni diziyle setlere dönüyor. Netflix platformuyla anlaşmaya varan yakışıklı oyuncunun yeni dizisi de belli oldu.

Kahramanmaraş merkezli depremin ardından dizi setleri durmuştu. 11.günün ardından bir çok dizi ve film yeniden sete çıktı. Çağatay Ulusoy'da yeni anlaşmasına imza attı.

media-60edb8e741871.jpg
Oynadığı dizi ve filmlerle adından sıkça söz ettiren Çağatay Ulusoy bu kez farklı bir diziyle setlere dönüyor.

Birsen Altuntaş'ın aktardıklarına göre; Çağatay Ulusoy yeni dizi anlaşmasına imza attı. Çağatay Ulusoy iki sezonunu çektiği “Terzi” dizisinin ardından Ebru Şahin’le başrolünü paylaştığı “Centilmen” filminde rol almıştı. Yakışıklı oyuncunun yeni dizisi belli oldu.

Çağatay Ulusoy yine OGM Pictures’la anlaştı. “Kubra” adlı dizinin hazırlıkları sürüyor. Projenin yönetmenliğini Yağmur – Durul Taylan kardeşler yapacak. 8 bölümlük dizi Netflix’te yayınlanacak.

OYUNCU SEÇİMLERİ SÜRÜYOR

cagatayy-690x450.jpg
Cumhuriyet'in edindiği bilgilere göre; Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer alacağı yeni dizi için oyuncu seçimleri devam ediyor. Dizinin kadrosunda genç yeteneklerinde yer alması bekleniyor. Bu kapsamda da oyuncu seçimleri sürüyor.

cagatay-ulusoy-kimdir-kac-yasinda-ve-aslen-nereli-cagatay-ulusoy-hangi-dizi-de-oynayacak-1632404378-8667.jpg

TÜM DÜNYA TANIMIŞTI

Öte yandan Çağatay Ulusoy, Netflix platformunda yayınlanan 'Hakan Muhafız' dizisi sayesinde tüm dünyanın tanıdığı yıldız olmuştu. Hakan Muhafız adlı dizi 4 sezon devam etmiş ve platformun gerek Türkiye gerekse yurt dışında en çok izlenen dizileri arasında ilk sırada yer almıştı.

031429.jpg

BALKAN ÜLKELERİNDE ÇOK SEVİLİYOR

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, balkan ülkelerinde de çok seviliyor. Özellikle Kuzey Makedonya, Sırbistan ve Arnavutluk gibi ülkelerde Çağatay Ulusoy yakından takip ediliyor.

KONUK OYUNCU OLMUŞTU

Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Çağatay Ulusoy bu dizi sonrasında TV ekranlarında pek görülmemişti.

Adı bir ara Pınar Deniz'in başrollerindeki Yargı dizisiyle geçse de Çağatay Ulusoy bu dizi tek sezonluk bir proje diye kabul etmemişti. Ancak dizi iki sezondur ekranda..

t1iiwtwo9kqpqzzoba811w.jpg

Şimdi herkes Netflix platformunda yayınlanacak yeni diziyi ve hikayesini çok merak ediyor.