Ahmet Hakan'a Hazal Kaya Görülmemiş Bir Yanıt Verdi

Ahmet Hakan'a Hazal Kaya Görülmemiş Bir Yanıt Verdi

Ahmet Hakan ve Oyuncu Hazal Kaya'dan flaş tartışma

Hürriyet Genel yayın yönetmeni Tüm dünya Ukrayna ile Rusya arasındaki savaşı konuşurken dikkat çeken bir konuyla gündeme geldi. Beyefendinin gündemi Netflix platformundaki Para Palasta Gece Yarısı dizisi.. Yalan yok diziyi bende izledim ve harika bir diziydi. Ayrıca oyunculukları da çok beğendim. 1 Gecede bu diziyi bitirdim çünkü gerçekten sıkıcı değildi. Ve en önemlisi dizide Mustafa Kemal Atatürk vardı. Dizide eski İstanbul vardı..

Neyse konumuz bu değil..

Ahmet Bey zeytinyağı ve ayçiçek yağındaki krizleri de görmezden gelip sanki çok ama çok önemliymişçesine Hazal Kaya'nın oyunculuğu hakkında ilginç bir yazı yazdı.

Ahmet Hakan köşesinde "Hazal Kaya'nın oyunculuğundan nefretimin 5 sebebi" başlıklı bir yazı yazdı. Kaya, "Senin fikrinin ne önemi var vasat herif" paylaşımıyla Hakan'ın eleştirisine tepki gösterdi. 

Hazal Kaya açıklamasının devamında şunları kaydetti.

Zamanda yolculuk yapıp 100 yıl öncesine giden bir kadın nasıl doğal olabilir? Böyle bir kurguyu canlandıran bir oyuncu nasıl hayatın olağan akışındaymış gibi gündelik oynayabilir? Bu 100 yıldaki kazanımlarla, kimsesiz tek başına ayakta durmuş özgür bir kadın geçmişte yabancılık çekmeden nasıl var olabilir? Portakalın yuvarlanışını izlediğimiz bir senaryosu yok Pera Palas'ın, organik değil fantastik bir kurgusu var. Ben de performansımı bu detayları dikkate alarak inşa ettim. Beğenmemiş olabilirsiniz, bazılarının eleştirinin adaletine dair terazisi kaymış da olabilir. Ama teraziniz kayarken bedenime, varlığıma nefret içerikli yorumlar yapamazsınız! Hele ayrıcalıklı konumlarını korumak için yeri gelince nasıl sustuklarını bildiklerimiz hiç yapamaz! Haddiniz değil!

Kaynak: Gazete Duvar - Armoni Medya