Tahammül bile edemiyor. Tamer Karadağlı'nın en büyük takıntısı

Tahammül bile edemiyor. Tamer Karadağlı'nın en büyük takıntısı

Oyuncu Tamer Karadağlı hakkında bilinmeyen bir detay ortaya çıktı. Tamer Karadağlı'nın en büyük takıntısı..

Türkiye yıllar yıllar önce Tamer Karadağlı ismini TRT1 ekranlarında yayınlanan ''Şaşı Felek Çıkmazı'' ile ''Ferhunde Hanımlar'' dizisiyle tanımıştı. Bu dizilerdeki performansı onu Türkiye'nin en önemli oyuncularından biri haline dönüştürdü.

Tamer Karadağlı son yıllarda ise ATV ekranlarında yayınlanan ''Çocuklar Duymasın'' dizisiyle tüm Türkiye'nin tanıdığı oyunculardan biri haline gelmişti. Tamer Karadağlı hakkında bugüne dek pek bilinmeyen bir detay ortaya çıktı.

Ünlü oyuncunun özel hayatı büyük ilgiyle takip ediliyor. Sabah gazetesi tarafından geçilen bir haberde Tamer Karadağlı'nın en büyük takıntısı hakkında bilgiler verildi..

'Çocuklar Duymasın' dizisinde canlandırdığı 'Haluk' karakteriyle kariyerinin zirvesini yaşayan Tamer Karadağlı'nın ilginç bir takıntısı olduğu ortaya çıktı.

Evde ayakkabılarıyla dolaşan Tamer Karadağlı, sadece banyoya gireceği zaman ve yatağa gireceği anlarda ayakkabısını çıkartıyor.

Bu takıntısı nedeniyle misafirlikte de sıkıntı yaşayan Tamer Karadağlı, ayakkabıları çıkarılması istendiğinde kapıdan döndüğü öğrenildi. Ayak görmekten hoşlanmayan 54 yaşındaki Karadağlı, parmak arası terliklere de asla tahammül edemiyor.

SOSYAL MEDYA ÇALKALANDI

Tamer Karadağlı'nın bu takıntısı Sabah gazetesi tarafından haberleştirilince bir anda sosyal medyanın gündemine oturan konular arasına girmeyi başardı. Tamer Karadağlı'nın takıntısına kimileri ne alaka diye tepki gösterirken kimileri ise adam haklı diyerek destek verdiler.. 

SAVAŞÇI DİZİSİYLE FIRTINA  ESTİRMİŞTİ

Tamer Karadağlı son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinde yer almış ve bu diziyle adeta fırtınalar estirmişti. Bir süredir setlerden uzak kalan Tamer Karadağlı'nın yeniden setlere dönüp dönmeyeceği ise merak ediliyor.