Ece Erken'den Sevenlerini de Ağlatan Paylaşım

Ece Erken'den Sevenlerini de Ağlatan Paylaşım

Ece Erken yas içerisinde. Son paylaşımıyla sevilen sunucu yine hayranlarını üzdü..

Ece Erken ekranların en sevilen isimlerinden biri. Herkes onu neşeli halleriyle tanıyordu. Ancak son dönemde Ece Erken oldukça zor günler geçiriyor. Ece Erken belki de hayatının en kötü haberiyle karşılaşmıştı. Eşi uğradığı silahlı saldırı sonrasında vefat etti. Bu durum Ece Erken'in hayatında büyük bir yıkıma yol açtı.

Güzel sunucu derin bir yas sürecinden geçiyor.

Sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunan Ece Erken ise acısını paylaşmaya devam ediyor. 

Posta'nın derlediği habere göre; Uğradığı silahlı saldırı sonucu eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden ve tarifsiz bir acıyla sarsılan Ece Erken, zor günler geçiriyor.

Eşine olan özlemini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dile getiren Ece Erken, son yayınladığı video ile yürek burktu.

Haziran 2021'de nikah masasına oturduğu Mahmutyazıcıoğlu ile çektiği videoyu yayınlayan Erken, paylaşımına; “Birbirimize sözlerimizi tutamadığımız anlardan biri. Sen de beni hiç bırakmayacaktın” notunu düştü.

Ünlü sunucunun çektiği videoda eşine; "Bunu bir yere koymayacağım. Hatıra bana" demesi de dikkatlerden kaçmadı.

Öte yandan önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Ece Erken, makyajsız ve bitkin haliyle dikkat çekti. Ünlü sunucu, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakmayı tercih etti.

ECE ERKEN'İN EN ACI GÜNÜ

Ece Erken'in eşi Şafak Mahmut Yazıcıoğlu 2 Şubat 2022 tarihinde uğradığı silahlı saldırı sonrasında öldürülmüştü. Bu durum ise Ece Erken'in en acı günü olarak kayıtlara geçmişti. Saldırıyla ilgili çok sayıda iddia ortaya atılmış ve çok sayıda isim de gözaltına alınmıştı.

Ses getiren cinayetle ilgili soruşturma ise devam ediyor.