Fatih Portakal'dan Şaşırtan İddia; Erken Seçim Görüşmesi Yapılıyor

Fatih Portakal'dan Şaşırtan İddia; Erken Seçim Görüşmesi Yapılıyor

Gazeteci Fatih Portakal sosyal medya hesabından Erdoğan ve Bahçeli arasındaki görüşmeye ilişkin önemli iddialarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bir görüşme gerçekleştiriyor. Görüşmede AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İttifak ortağı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Ukrayna'da yaşanan gelişmeleri ele alması bekleniyor.

Ancak Fatih Portakal bu görüşmenin asıl konusunun erken seçim olduğunu öne sürdü.

Dün zeytin ağaçlarına yönelik çıkarılan karara tepki gösteren Fatih Portakal isyanıyla adeta gündeme oturmuştu. Yeniçağ'ın aktardığı habere göre; Enerji Bakanlığı'nın yönetmeliğe ek bir madde koyarak, "Elektrik ihtiyacının karşılanması" gerekçesiyle zeytinliklerin maden sahalarına çevrilmesinin önünü açmasına tepkiler yükseldi. Gazeteci Fatih Portakal duruma sert çıktı.

Portakal söz konusu mesajında "Zeytinlikler göz dikildi yine, tebrikler!!!! Ne Kaz dağları kalır, ne diğerleri.Çevre talanının önünü açacaksnız, yine birilerine kazandıracaksınız'' ifadelerine yer vererek tepki göstermişti.

ERKEN SEÇİM İDDİASINDA BULUNDU

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Fatih Portakal bugün ise erken seçim iddiasında bulunarak gündemi alt üst etti.

Cumhuriyet gazetesinin haberini alıntılayarak bir mesaj paylaşan Fatih Portakal şunları yazdı : Erken seçim kararı çıkarsa hiç şaşmam! Durum ortada zamanında bir seçim #cumhur için berbat sonuç demek.

İşte o paylaşım