Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan'dan  Fulya Öztürk’e telefon! “Eşim sizin için endişeleniyor

Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan'dan Fulya Öztürk’e telefon! “Eşim sizin için endişeleniyor

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası afetin ilk gününden bu yana yayın yaparak anbean olayları aktaran Fulya Öztürk sürpriz bir isimden telefon aldı. Telefon açan isim Yeniden Refah Partisi Lideri Fatih Erbakan'dı

Medyaradar’ın özel haberine göre; Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan, Kahramanmaraş depremlerinin gerçekleştiği günden itibaren bölgede bulunan CNN Türk özel haberler istihbarat şefi Fulya Öztürk'ü aradı.

Telefonda “Eşim ve çocuklarımla sizi her akşam takip ediyoruz sizin ve bölgede bulunan arkadaşlarınızın diğer muhabirlerin ve kameramanların hakkı ödenmez ama eşim özellikle bulunduğunuz şartlarda nasıl ortamlarda olduğunuzu gördüğü için endişe etti.” diyen Erbakan, afet bölgesinden yayın yapan Fulya Öztürk için depremin ilk gününden beri mikrofonu elinden bırakmadığını ve birçok televizyon muhabiri yer değiştirdiğini fakat “orada bu kız ne yer ne içer” sözleriyle eşinin endişesini dile getirdi.

Fulya Öztürk’te buna karşılık, “Çok teşekkür ederim sayın genel başkan. Bu bir milli dava bizim için, saatin zamanın mekânın şartların hiçbir önemi yok. Ben ve diğer arkadaşlarım canla başla kamuoyunu bilgilendirmek için ve buradaki depremzede vatandaşlarımıza elimizden gelen yardımı yapmak için çalışıyoruz. Eşinizin kaygısını ve sizin bu Kibar davranışınızı bölgede bulunan tüm haberci arkadaşlarım için alıyorum ve çok teşekkür ediyorum. Eşinize ve çocuklarınıza gönül dolusu selamlar, sağ olsun var olsun” ifadelerini kullandı.

Medyaradar’ın özel haberine göre; Samimi geçen telefon görüşmesinde Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, görev sonrası Ankara'ya geldiğinde Fulya Öztürk’ü genel merkeze davet etti.

SİYASET