Yeni Dizisiyle Setlere Dönecek Tolga Sarıtaş'tan Gelen Haberler Kötü

Yeni Dizisiyle Setlere Dönecek Tolga Sarıtaş'tan Gelen Haberler Kötü

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Baba dizisiyle setlere dönmesi beklenen Tolga Sarıtaş rahatsızlandı. Tolga Sarıtaş'la ilgili ilk bilgiler geldi. İşte detaylar...

Show TV ekranında geçtiğimiz günlerde tanıtım videosu yayınlanan, başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıştaş'ın yer aldığı Baba dizisi gündeme bomba gibi düşmüştü. 

Show TV ekranında yayınlanacak dizinin yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak oturacak. Ekin Atalar ve Gökhan Horzum'un kalema aldığı Baba dizisi çok yakında izleyiciyle buluşacak. Ancak dizi başlamadan çekimlerine ara verildi.

Yakışıklı Oyuncu Koronavirüse Yakalandı

Baba dizisinde Haluk Bilginer ile başrolü paylaşacak olan Tolga Sarıtaş, koronavirüse yakalandı. Muhteşem Yüzyıl ve Güneşin Kızları dizileriyle yıldızı parlayan oyuncunun koronavirüse yakalanması hayranlarını bir hayli üzdü. Henüz koronavirüse yakalandığı bilinen oyuncunun sağlık durumuna ilişkin bir açıklama yapılmadı.

Baba'nın Kadrosu Genişliyor

Show TV ekranlarında yayınlanacak Baba dizisinin başrolünde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıştaş yer alacak. İlk tanıtımıyla büyük ilgi gören dizinin kadrosuna son olarak Özge Yağız'ın katıldığı duyuruldu.

Son olarak 6. bölümüyle ekranlara veda eden İçimizden Biri dizisinin başrolünde yer alan oyuncunun, Baba dizisinde hangi karaktere hayat vereceği ile ilgili henüz detaylar paylaşılmadı.