Yasak Elma Dizisine Yeni Katılan Ceyhun Mengiroğlu Kimdir?

Yasak Elma Dizisine Yeni Katılan Ceyhun Mengiroğlu Kimdir?

FOX TV ekranında yayınlanan Yasak Elma dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Payitaht Abdülhamid, Rüya, Adı Mutluluk, Paramparça dizilerinde oynayan genç oyuncu Ceyhun Mengiroğlu peki kimdir?

1986 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Ceyhun Mengiroğlu, İstanbul Bilgi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümünden mezun oldu.

Babası ünlü bir şef olan Mengiroğlu, babasından izinden yürümek istese de 23 yaşında modellik ve oyunculuğa yönelere birçok defilede ve tanıtımlarda yer aldı. Modellik yaptığı yıllarda bazı kliplerde oynarak popülerliğini artıran Mengiroğlu, 'Adı Mutluluk' dizisinde canlandırdığı Eren karakteriyle büyük bir çıkış yakaladı.

'Adı Mutluluk' dizisinin ardından döneme damga vuran başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya ve Ebru Özkan'ın yer aldığı 'Paramparça' dizisinde canlandırdığı Deniz Yılmaz karakteri ile dikkatleri üzerine çekti.

'SHAME' adlı sinema filmi ile dünya platformlarında boy göstererek başarısını kanıtlayan oyuncu, şimdi yayınlandığı ilk günden itibaren Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni Yasak Elma dizinde yer alacak. Gelecek bir kaç bölüm içerisinde hikayeye dahil olacak Mengiroğlu'nun hangi karaktere hayat vereceği henüz bilinmiyor.