Yargı Dizisi Final Yapıyor.. Pınar Deniz'e Yeni Teklif Geldi

Yargı Dizisi Final Yapıyor.. Pınar Deniz'e Yeni Teklif Geldi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin sezon sonunda final yapacağı iddia edilirken Televizyon Gazetesi, Pınar Deniz'e yeni bir proje teklifi yapıldığını öne sürdü.

Kanal D'nin bu sezon ortaya koyduğu en iddialı projelerinin arasında zirveye oturan Yargı, tüm hızılıyla devam ediyor. 

Sema Ergenekon'un uzun süren çalışmasının sonucunda ortaya çıkardığı Yargı, sadece senaryosu değil oyuncu kadrosu ve performanslarıyla da gündemden düşmüyor. Konusu benzer birçok yabancı dizi ile kıyaslandığında on üzenden on numara bir dizi projesi eleştirmenlerden tam not almaya devam eden Yargı, bir isim ile de ön plana çıkmaya devam ediyor.

Dizide yer alan her oyuncunun performansı takdire şayan. Ancak en çok dikkat çekeni başrol oyuncumuz Pınar Deniz. Başarılı bir senaryonun dikkat çeken karakteri Ceylin'e hayat veren Pınar Deniz, oyunculuğunu zirveye taşıdığı gibi kariyeri için harika bir projede yer almaya devam ediyor. Ancak ortaya atılan bir iddia Pınar Deniz hayranlarını sevindiridiği gibi Yargı izleyicilerini üzdü.

İddiaya göre; Pınar Deniz'in Yargı dizisindeki performansı uluslararası dijital bir platformun dikkatini çekti. Adı henüz duyurulmayan bu platform tarafından bir teklif aldı. Ancak güzel oyuncu bu teklifi kabul ederse, Yargı bu sezon sonunda ekranlara veda edecek. 

Eğer bu iddialar doğruysa Pınar Deniz için kariyerinin dönüm noktası olacak ama Yargı dizisi hayranları üzülecek.

Peki Pınar Deniz Kimdir?

4 Kasım 1993 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla İlikiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. 

İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayınlanan Sil Baştan dizinde yaşayan güzel oyuncu, Vatanım Sensin ve Netflix yapımı Aşk 101 gibi başarılı dizilerde başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkmıştır. 

Kaynak: televizyongazetesi.com - Armoni Medya