Vasiyetini Açıklayan Serdar Ortaç'tan Sevenlerini Yıkan Haber

Vasiyetini Açıklayan Serdar Ortaç'tan Sevenlerini Yıkan Haber

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde vasiyetini açıklamıştı. Serdar Ortaç'la ilgili gelen son haber ise sevenlerini üzdü.

Ünlü besteci ve şarkıcı Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde vasiyetini açıklamıştı. Vasiyetini açıklamasının ardına Serdar Ortaç'ın hayranları olan bitene anlam veremedi ve üzüntüye kapıldı. Bugün gelen haber ünlü şarkıcının hayranlarını bir kez daha üzdü.

Son zamanlarda konuk olduğu programlarda, sosyal medyada paylaştığı fotoğraf, video ve canlı yayınlarda yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen besteci ve şarkıcı Serdar Ortaç ilgili çıkan haber hayranlarını derinden üzdü.

Bir televizyon kanalının magazin programında Serdar Ortaç'ın zehirlendiği duyuruldu. Programın konuğu şarkıcı Arto ise Serdar Ortaç'ı sert bir dille uyardı.

Arto Sert Bir Dille Uyardı

TV100'de yer alan habere göre; şarkıcı Arto'nun konuk olduğu bir magazin programında Serdar Ortaç'ın zehirlediği duyuruldu. Zehirlenme haberine sinirlenen Arto'nun tepkisi sert oldu.

Arto, arkadaşı Serdar Ortaç ile ilgili, 'Freni patlamış kamyon gibisin' ifadesini kullanarak; 'İlaçla birlikte alkol kullanmazsa iyi olur. Zaten ileri derece bir hastalığı var.' dedi.

Kaynak: TV100