TV8 Yayınında Arda Kural, Yıllar Sonra Açıkladı! Yıldız Asyalı Şok Oldu

TV8 Yayınında Arda Kural, Yıllar Sonra Açıkladı! Yıldız Asyalı Şok Oldu

TV8 ekranında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Arda Kural, yaptığı açıklamalarla gündemi alt üst etti. Üstelik eski sevgilisi Yıldız Asyalı'nın gözünün içine bakarak her şeyi anlattı.

TV8 ekranında yayınlanan, Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sunuculuğunu yaptığı 2.Sayfa mazagin programına geçtiğimiz günlerde katılan Arda Kural'ın ardından bugün de eski sevgilisi oyuncu ve müzisyen Yıldız Asyalı katıldı. 

TV8 ekranında yayınlanan 2.Sayfa'nın bugünkü konuğu oyuncu ve müzisyen Yıldız Asyalı oldu. Eski sevgilisi Arda Kural'ın da daha sonradan programa dahil olması eski defterleri açtırdı. 

Geçtiğimiz hafta sağlığına tekrardan kavuşan Arda Kural, 2.Sayfa programına konuk olmuş ve eski sevgilisi Yıldız Asyalı ile aralarından toksik bir ilişkinin olduğunu ve tekrardan bir araya gelmelerinin imkansız olduğunu söylemişti. Açıklamalarının üzerinden çok geçmeden, müzisyen Asyalı'nın sahne aldığı mekana giden Kural, magazin muhabirlerine yakalanmıştı. Tekrardan bir araya gelmelerinin imkansız olduğunu vurgulayan Kural, bu sefer Yıldız Asyalı'nın konuk olduğu 2.Sayfa programında tekrardan bir araya geldi. Yıldız Asyalı'ya da Arda Kural'ın programa dahil olması sürpriz oldu. 

Bir araya gelen ikilen herkesi şok eden açıklamalar gelse de Arda Kural'ın açıklamaları herkesi şaşırttı. 

2.Sayfa programının sürpriz konuğu Arda Kural; 'Yıldız beni aldattı. Acı verici bir olaydı ama ben kadınları suçlamam. Erkeklerin kadınlar üzerinde alıcı bir etkisi vardır. Yıldız'ın bilerek, isteyerek böyle bir şey yapmadığını biliyorum. Öyle biriydi ki aramıza girdi. Ben kendimi ezilmiş hissetmiştim. Yıldız bana telefonla başka birinin kendisini öptüğünü anlattı.

Ben de Etiler'de arkadaşlarımla arabada gidiyordum. Arabada çok fena acı çekmeye başladım. Kalbim ağrıyordu. Trafikten dolayı gidemeyince Etiler'den Cihangir'e Yıldız'ın yanına yürüdüm. Beni görünce ağlamaya başladı. Annesi bizi odaya sokup konuşmamızı istedi. Böyle bir şey yaşadığı için Yıldız çok üzgündü. Birlikte ağlamaya başladık. 9-10 yaşında bir sevgilim vardı o da beni aldatmıştı. Bir de ortaokulda yaşamıştım. Yıldız'ın ihaneti de 3 olmuştu. Ben o dönem Yıldız'larda kalıyordum. Yıldız beni çok süründürdü. Onunla bir daha bir araya gelmemiz zor. Yıldız beni öldürüp hayatından çıkardı. İhanet de vardı başka şeyler de.' dedi.

Yıldız Asyalı, Arda Kural'ın 'beni aldattı' açıklamasının üzerine; Benim bir travmam vardı. Arda'nın evini aradım bir kadın çıktı ve kim olduğunu sorduğumda da 'Arda'nın nişanlısıyım' dedi. Ben beraber olduğumuzu biliyordum. Sonra da bu ihanet oldu' ifadelerini kullandı.