Seda Sayan Evlenecek! Peki Çağlar Ökten kimdir?

Seda Sayan Evlenecek! Peki Çağlar Ökten kimdir?

Seda Sayan'ın yeniden evleneceği öğrenildi. İddiaları tv8 canlı yayınına katılarak doğruladı. Seda Sayan oldukça mutlu olduğunu ve Çağlar Ökten'i de çok sevdiğini belirtti. Ayrıca evlilik sözleşmesi de yapmayacağını dile getirdi. Peki kimdir Çağlar Ökten?

Geçtiğimiz günlerde TV8 ekranında yayınlanan 2.Sayfa programında Seda Sayan'ın Çağlar Ökten ile nikah masasına oturacağı iddia edildi. İddialara göre; yedinci kez nikah masasına oturacak olan Sayan'ın yaklaşık 6 aydır Çağlar Ökten ile ilişkileri var. İddiaların sahibi program sunucularına telefon ile bağlanan Sayan, iddiaları doğruladı. Ayrıca Seda Sayan, Mayıs ayı içerisinde yurt dışında evleneceğini de söyledi. Çok aşık olduğunu ve Ökten'e güvendiğini belirten Sayan; bu sefer evlilik sözleşmesi de yapmayacağını açıkladı.

Peki Seda Sayan'ın nikah masasına oturacağı Çağlar Ökten kim? Magazin dünyasının son günlerde konuştuğu bu aşkın tarafı Çağlar Ökten herkes tarafından merak edilen kişi oldu.

Çağlar Ökten Kim?

1987 yılında dünyaya gelen Çağlar Ökten, aslen Mersin, Tarsus'ludur.

Küçük yaşlardan itibaren müzik ile ilgilenen Ökten, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Klasik Türk Müziği eğitimi de alan Ökten, pop ve klasik türde şarkıları seslendirmektedir.