Şarkıcı Niran Ünsal Hastaneye Kaldırıldı, Ameliyat Sonrası İlk Açıklama Geldi

Şarkıcı Niran Ünsal Hastaneye Kaldırıldı, Ameliyat Sonrası İlk Açıklama Geldi

Şarkısı Niran Ünsan, geçtiğimiz günlerde apar topar hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı. Şarkıcı Ünsal, ameliyat sonrası sağlık durumuyla ilgili gelişmeleri kendi duyurdu.

Şarkıcı Niran Ünsal, apar topar hastaneye kaldırılarak, ameliyata alındı. Ünsal, ameliyat sonrası sağlık durumuyla ilgili detayları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

45 yaşındaki, 4 çocuk annesi şarkıcı Niran Ünsal, geçtiğimiz yıl böbreğinde meydana gelen iltihaplanma nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Ünsal, geçtiğimiz günlerde benzer sağlık sorunları nedeniyle tekrardan hastaneye kaldırıldı. Acil ameliyata alınan Ünsal, geçirdiği ağır operasyon sonrasında sağlık durumuyla ilgili gelişmeleri sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Ünsal, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Arkadaşlar 23 Nisan’da sağ kaburgamın altında başlayan şiddetli bir ağrı beni ameliyata kadar sürükledi. Yaklaşık üç gün çektiğim ağrı ateşlenmeme de sebep oldu ve ağrının dayanılmaz hale gelmesi ile sonunda hastaneye gittim. Kan tahlillerim ultrason ve diğer tetkikler yapıldı. Safra kesesinin yoğun iltihaplanması, balon gibi şişmesi ayrıca safra kesesinin kanalında taş ve çamur olması sebebi ile doktorum tarafından acil ameliyata alındım." dedi.