Salih Bademci'nin hayatıyla ilgili ilk kez ortaya çıkan gerçek

Salih Bademci'nin hayatıyla ilgili ilk kez ortaya çıkan gerçek

Kulüp dizisinin başrol oyuncusu Salih Bademci herkes tarafından çok merak ediliyor. Başarılı oyuncudan ilk kez ortaya çıkan gerçekler

Kulüp Dizisinin başrol oyuncularından olan Salih Bademci aslen İzmir doğumludur. İzmirli olan oyuncu 15 Ağustos 1984 yılında dünyaya gelmiştir. 2022 itibariyle Salih Bademci 37 yaşındadır.

ASIL ÇIKIŞI NEREDE OLDU?

Herkes onu daha çok Kulüp dizisiyle tanımış olsa da Salih Bademci aslında asıl çıkışını ''  Ulan İstanbul, Kiralık Aşk, İstanbullu Gelin'' gibi yapımlarla yaptı. Özellikle İstanbullu Gelin dizisiyle ünlenen Salih Bademci, Netflix platformunda yayınlanan Kulüp dizisiyle ise dünyanın tanıdığı bir oyuncu haline dönüştü.

İzmir'de Bornova Anadolu Lisesi mezunlarından olan Salih Bademci İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde öğrenim görmüştür. 

Sinema kariyerine 2006 senesinde Barda filminde rol alarak adım atmıştır.

 Elveda Rumeli dizisinde de rol alan Salih Bademci bu günlere birden bire gelmemiştir. Başarıdan başarıya koşan Salih Bademci ancak bu başarısının meyvelerini Kulüp dizisiyle toplamaya başlamıştır. 

Konuk oyuncu olarak aslında ilk set deneyimini ''Mıymıntılar Kralı'' adlı filmde yaşamıştır. Ne yazık ki bu filme ilgili açık kaynak taramalarında herhangi bir bilgiye ulaşılamıyor. 2016 senesinde Salih Bademci     En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü almıştır... Herkesin dikkatini Salih Bademci ''Ulan İstanbul'' adlı dizide Hayat verdiği Ceyhun Karakteriyle çekmeyi başardı. Ayrıca Salh Bademci için bu dizi ilk başrol deneyimini yaşadığı dizidir..