Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola'nın En Büyük Takıntısı! Meğer gerçekte de varmış..

Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola'nın En Büyük Takıntısı! Meğer gerçekte de varmış..

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola hakkında ilginç bir haber yayınlandı. Meğer dizideki gibi bir takıntısı varmış.

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola son dönemin en çok sevilen ve merak edilen oyuncularından biri. Ezgi Mola dürüst ve cesur duruşuyla biliniyor.. TRT1 ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola bu dizide takıntısıyla ön plana çıkıyor.

En büyük takıntısı kıyafetleri atmamak. Annesine ait kıyafetleri giyiyor. Gerçek hayattaki hareketleri merak konusu olan Ezgi Mola hakkında akşam gazetesi flaş bir haber yayınladı. 

ESKİYE TAKINTISI VAR

Akşam’da yer alan habere göre Ezgi Mola, eski tişörtlerini atmaya bir türlü kıyamıyor.

Hatta güzel oyuncu Yıllar önce giydiği kıyafetlerini tekrar tekrar kullanmaya özen gösteriyor. Bu eskiden beri saklamış olduğu o kıyafetleri günümüz kombinlerine taşıyor.

ORTAOKUL KIYAFETLERİ BİLE DURUYOR

Gazetenin haberine göre Ortaokuldaki kıyafetlerini farklı farklı tarzlarla giyen güzel oyuncu, bu durumunun nedeni ise  takıntılık olarak açıklıyor.

29 Mart 1983 doğumlu olan Ezgi Mola günümüz itibariyle 38 yaşında... Yaşına  bakıldığında anlaşılan güzel oyuncu bu kıyafetleri yaklaşık 25 senedir saklıyor.. Ne diyelim gerçekten önemli bir meziyet olsa gerek...