Oğlum Dizisine İddialı Oyuncu! Nazan Kesal Kasıp Kavuracak

Oğlum Dizisine İddialı Oyuncu! Nazan Kesal Kasıp Kavuracak

Kadrosunda Songül Öden, Nihal Yalçın, Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Timur Acar, Serhat Teoman, Kubilay Aka, Tuğçe Açıkgöz ve Metehan Parıltı gibi ünlü isimlerin yer aldığı Show TV'nin Oğlum dizisine Nazan Kesal da katıldı.

Show TV ekranında yayınlanan, Ay Yapım imzalı Oğlum dizisi yayınlandığı ilk bölümüyle milyonlarca insanı ekran başına kilitlemeyi başararak büyük bir başarıya imza attı. 

Çarpıcı hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken, başrollerini Songül Öden, Nihal Yalçın, Canan Ergüder, Timur Acar, Serhat Teoman ve Feyyaz Duman gibi başarılı isimlerin paylaştığı Oğlum dizisinin 3. bölüm tanıtım fragmanında ise bambaşka bir isim seyirci karşısına çıktı. Dizinin yayınlanan 3. bölüm fragmanında herkesin karakterini merak ettiği isim Nazan Kesal oldu. 

Son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer alan oyuncu Nazan Kesal, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda Oğlum dizisinde Songül Öden'in hayat verdiği Zeynep karakterinin annesi olarak seyirciyle buluşacığını duyurdu. Dizide 'Perma Canan' olarak seyirci karşısına geçecek oyuncunun, yayınlanan fragmandaki sahneleri karakterine dair birçok ipucunu da verdi. 

Perma Canan'ın rahat ve vurdum duymaz tavırları, kızı Zeynep ile yaşadığı fikir ayrılıkları ve uzak ilişkileri gözler önüne serilirken, hikayede de dengeleri alt üst edeceği anlaşıldı.