Nurgül Yeşilçay Korkuttu! Ölümden Döndüğünü Açıkladı

Nurgül Yeşilçay Korkuttu! Ölümden Döndüğünü Açıkladı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Son Nefesime Kadar dizisinin başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay ölümden döndüğünü açıkladı.

'İkinci Bahar' dizisi ile hayatımıza giren başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay, şimdilerde FOX TV ekranında yayınlanan 'Son Nefesime Kadar' dizinde Başkomiser Mihri karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor. 

Daha önce yer aldığı dizi ve film projelerinden farklı bir işe imza atan Yeşilçay, canlandırdığı Başkomiser Mihri karakteriyle yine beğenileri topladı. 

Uzun süredir sosyal medya hesabından paylaşımda bulunmayan oyuncu, kendisini merak eden hayranlarına açıklamada bulundu.

'Büyük Bir Kaza Atlattım'

FOX TV'de 23 Şubat tarihinde ilk bölümü ile ekrana gelen Son Nefesime Kadar dizisinde başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkan Nurgül Yeşilçay, uzun süredir paylaşım yapmadığı sosyal medya hesabından kendisini merak eden hayranlarına başından geçenleri anlattı.

Yeşilçay, trafik kazası atlattığını, yüzüne birçok dikiş atıldığını ve hasar kaldığını açıkladı. 

Sosyal medya hesabından durumunu açıklayan Yeşilçay; 'Bir süredir buralarda yoktum! Hastanelerde boğuşuyordum çünkü! Kendi kullandığım araçla büyük bir kaza atlattım! Ağzıma, çeneme dikişler atıldı. Hasar kaldı ve bir süre daha devam edecek. Azıcık yamuğum ama gayet iyiyim anlayacağınız... Siz siz olun; emniyet kemerinizi takın lütfen! Kaza 1 ay kadar önce oldu. Şimdi iyiyim. İşimizin gücümüzün başındayız. Teşekkür ederim herkese' dedi.