Murat Boz'un Yeni Aşkı Olduğu İddia Edilen Damla Sönmez Kimdir?

Murat Boz'un Yeni Aşkı Olduğu İddia Edilen Damla Sönmez Kimdir?

Magazin basınında Murat Boz ve Damla Sönmez'in aşk yaşadığı öne sürüldü. Peki Damla Sönmez kimdir?

Son günlerde magazin basınında şarkıcı Murat Boz ve oyuncu Damla Sönmez'in beraber olduğu iddia ediliyor. Bu iddialar karşısında şaşkına dönen Murat Boz hayranları 'Damla Sönmez kimdir?' diye araştırmaya başladılar. Hatırlayanlar, Murat Boz'un adı eski sevigilisi Aslı Enver'den ayrıldığından beri kimseyle anılmamıştı. 

Şimdilerde Murat Boz ile birlikte olduğu iddia edilen Damla Sönmez kimdir hep birlikte bir bakalım.

Damla Sönmez Kimdir?

Damla Sönmez, 3 Mayız 1978 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Saint Joseph Lisesinden mezun olan olduktan sonra Paris Sorbonne Üniversitesi'nde Tiyatro eğitimi alan Sönmez, ardından Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'ne geçiş yaparak öğrenimini tamamladı. Daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda keman ve piyano dalında eğitim aldı. 

İlk oyunculuk deneyimini 2004 yılında Camdan Pabuçlar isimli dizide yaşayan Damla Sönmez, Güllerin Savaşı, Türkan, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Ayla, Mahpeyker Kösem Sultan ve Çukur'da rol almıştır. 

Şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Aziz Dilbura katakterine hayat veren Damla Sönmez'e başrollerde Murat Yıldırım ve Simay Barlas eşlik etmektedir.