Müge Anlı'nın En Yakınındaki İsim FOX TV'ye Geçti!

Müge Anlı'nın En Yakınındaki İsim FOX TV'ye Geçti!

Müge Anlı ile uzun yıllardır ATV'de çalışan isim artık FOX TV ekranlarında..

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı reyting rekorları kırmaya devam ederken beklenmedik bir transfer haberi geldi.

Onedio tarafından paylaşılan habere göre; Söz konusu transfer Müge Anlı'nın en yakınındaki isim tarafından gerçekleşti. O isim  peki kim?

Uzun yıllar ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında çalışan ve Müge Anlı'nın sağ kolum dediği Kebriye Koç, ekibiyle birlikte FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve Fulya Öztürk'ün sunduğu Fulya ile Umudun Olsun programına transfer oldu.

FOX TV'DE SES GETİRDİ

Fulya ile Umudun Olsun, 12 Temmuz 2021 tarihinde yayına başladı. Fulya Öztürk'ün sunumuyla hafta içi her gün ekrana gelen program reytinglerde Müge Anlı kadar zirvede olmasa da ses getiren programlar arasında yer alıyor.

BÖLÜM SAYISI REKORA KOŞUYOR

FOX TV ekranlarında yayınlanan çok sayıda dizi ve program peş peşe final yaparken Fulya Öztürk'ün sunumuyla ekrana gelen Fulya İle Umudun Olsun programı ekran macerasını sürdürmeye devam ediyor. Program şimdiye kadar 174 bölüm yayınlandı.. 

GELECEK SEZON DA DEVAM EDECEK

Öte yandan FOX TV kaynaklarından elde edilen bilgilere göre Fulya İle Umudun Olsun Programı gelecek sezonda da ekranda olacak. Müge Anlı'nın ekibinden peş peşe yapılan transferlerde zaten bunun habercisi..