Kerem Bursin ve Demet Özdemir Hayranlarını Sarsan Haber

Kerem Bursin ve Demet Özdemir Hayranlarını Sarsan Haber

Kerem Bürsin ve Demet Özdemir'in yeni bir dizi projesinde yer alacakları öne sürülmüştü. Televizyon Gazetesi'nin derlediği habere göre Demet Özdemir ve Kerem Bürsin hayranlarını yıkacak kötü haber geldi. İkili aynı projede yer alamayacak.

Geçtiğimiz günlerde sevişme sahnesi olduğu için Hande Erçel'in yer almak istemediği ancak Demet Özdemir'in teklifi kabul ettiği Disney Plus'ın 'Dünya İle Benim Aramda' isimli dizisinin erkek başrolü için Buğra Gülsoy'un düşünüldüğü ama Disney Plus yetkililerinin isteği üzerine Kerem Bürsin ile anlaşma sağlandığı iddia edilmişti. Ancak bu iddiaların bazıları asılsız çıktı.

Demet Özdemir'in Partneri Netleşmedi

Dünya ile Benim Aramda isimli Disney Plus'ın yeni dizi projesi ile ilgili ortaya atılan  iddialardan sadece Demet Özdemir'in projede yer alacağı doğru çıktı. Demet Özdemir'in Disney Plus dizisi 'Dünya İle Benim Aramda' yer alacağı haberleri hayranlarını çok sevindirdi. 

Ayrıca, Kerem Bürsin'in dizide yer almayı kabul etmemesi üzerine, ilk başta dizinin erkek başrolü için düşünülen Buğra Gülsoy ile görüşmelerin devam ettiği öğrenildi. Ancak Demet Özdemir'in 'Dünya İle Benim Aramda' dizisindeki partnerinin kim olacağı henüz netleşmedi.