İrem Derici manyak gibi çalışıyorum diyerek mal varlığını açıkladı!

İrem Derici manyak gibi çalışıyorum diyerek mal varlığını açıkladı!

Son günlerde Cem Belevi ile yaşadığı ayrılık süreciyle gündemden düşmeyen İrem Derici, Bursa'daki sahnesinde dikkat çeken itiraflarda bulundu! İrem Derici ilk kez mal varlığını açıkladı

Sivri dilli çıkışlarıyla bilinen İrem Derici bu kez mal varlığını açıkladı. Bursa'da sahne alan İrem Derici mal varlığıyla ilgili ezber bozan bir çıkış yaptı.

Konuyla ilgili açıklamasında ''Girişimler, yatırımlar, onlardan hiç anlamıyorum. Para işinden hiçbir şey anlamıyorum. 10 yıldır manyak gibi çalışıyorum, iki tane arabam var, bir evim bile yok. Vardı bir tane sattım onu albüm yaptım. YouTube videolarında yaşarım artık. Hani böyle haberler oluyor ya 'o ünlü popçu bakın şimdi ne halde?' diye, Allah korusun da yani" ifadelerine yer verdi.

İrem Derici'nin sözleri kısa sürede magazin dünyasında da gündem olmayı başardı.

İREM DERİCİ HAKKINDA BAZI BİLGİLER

İrem Derici, Türk şarkıcı. 2010'ların başından itibaren "Zorun Ne Sevgilim", "Kalbimin Tek Sahibine" ve "Dantel" gibi hit şarkılarla Türkiye'de tanınır hâle gelmiş ünlü bir şarkıcıdır. Oyunculuk konusunda da oldukça yetenekli olan İrem Derici, Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde de konuk oyuncu olarak yer almıştır.

 21 Mart 1987 tarihinde dünyaya gelen İrem Derici, 2022 günümüz itibariyle henüz 35 yaşındadır.