İlhan Şen Kimdir? İlhan Şen Hakkında Bilinmeyenler...

İlhan Şen Kimdir? İlhan Şen Hakkında Bilinmeyenler...

Son olarak Aşk Mantık İntikam dizi ile ekranlara gelen yakışıklı oyuncu İlhan Şen, şu sıralar yeni projeleri değerlendiriyor. Peki İlhan Şen kim?

2021 yılında yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayan, hikayesi ve oyuncu kadrosuyla beğenileri toplayınca uzun süre ekranlarda yer alan Aşk Mantık İntikam dizisinin yıldızı İlhan Şen, sosyal medyada en çok aranan isimler arasına adını yazdırdı. Peki İlhan Şen kim?

İlhan Şen Kim?

19 Aralık 1987 tarihinde Bulgaristan'da dünyaya gelen İlhan Şen, ailesiyle birlikte henüz 2 yaşındayken Türkiye'ye yerleşti.

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu olan Şen, 2018 yılında Kanal D ekranında yayınlanan Mehmed: Bir Cihan Fatihi adlı dizide Şehzade Alaaddin karakteriyle ilk kez ekranlarda yer aldı. Aynı yıl Şahin Tepesi adlı dizide de yer alan oyuncu, 2019 yılında ATV ekranının en sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ferman Kaçalı karakteriyle yer aldı.

Takip eden yıllarda Ramo ve Seni Çok Bekledim dizilerinde de rol alan Şen, 2021-2022 yılları arasında başrolünde yer aldığı Aşk Mantık İntikam adlı diziyle herkesin beğenisini toplayarak ünlendi.