Hayal Köseoğlu Kimdir? Hayal Köseoğlu Nerede Doğmuştur?

Hayal Köseoğlu Kimdir? Hayal Köseoğlu Nerede Doğmuştur?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinde Sasha karakterine hayat veren Hayal Köseoğlu hakkında bilinmeyenler. Hayal Köseoğlu kimdir?

FOX TV ekranında yayınlanan, Güney Kore yapımı 'Defendant' dizisinden uyarlanan, başrollerini Onur Tuna, Melike İpek Yalova, Talat Bulut ve İsmail Hacıoğlu'nun paylaştığı Mahkum dizisinde 'Sasha' karakterine hayat veren Hayal Köseoğlu canlandırdığı karakterin 'Baby' repliği ile son dönemde en çok dikkat çeken oyuncular arasına adını yazdırdı. Peki Hayal Köseoğlu kim? Hakkında merak edilenler...

Hayal Köseoğlu Kim?

26 Mayıs 1992'de İstanbul'da dünyaya gelen Hayal Köseoğlu, Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü'nde mezun oldu. 

İlk oyunculuk deneyimini küçük yaşlarda yaşayan Köseoğlu, dönemine damga vuran başrollerini Hande Ataizi ile Cem Davran'ın paylaştığı Ruhsar dizisinde yer aldı.  

Mahallenin Muhtarları, Aşk-Memnu, Muhteşem Yüzyıl, Arkadaşlar İyidir, İstanbullu Gelin ve Mucize Doktor gibi başarılı dizi projelerinde yer alan Köseoğlu, şimdilerde Mahkum dizisinde canlandırdığı Sasha karakteriyle dikkatleri çekmeye devam ediyor.