Gonca Vuslateri Kim? Gonca Vuslateri Hakkında Bilinmeyenler...

Gonca Vuslateri Kim? Gonca Vuslateri Hakkında Bilinmeyenler...

Yalan Dünya dizisinde canlandırdığı birbirinde farklı iki karakter ile herkesin beğenisini toplayan ve yıldızı parlayan oyuncu Gonca Vuslateri kim? Gonca Vuslateri hakkında bilinmeyenler...

Son olarak Show TV ekranında 2018 yılında yayınlanan Tehlikeli Karım adlı dizide Derin karakteriyle izleyici karşısına çıkan Gonca Vuslateri, zaman zaman sosyal medya hesabından yaptığı çıkışlarla gündemden düşmüyor. Peki Gonca Vuslateri kim?

Gonca Vuslateri Kim?

2 Eylül 1986 tarihinde Bursa'da dünyaya gelen Gonca Vuslateri, aslen Sakarya, Hendek'lidir.

Astsubay bir babanın kızı olan Vuslateri, Bursa'da dünyaya gelse de uzun bir süre babasının görevi nedeniyle Adana'da yaşadı. Babasının emekli olmasının ardından tekrardan Bursa'ya taşındı. 

İlkokul 2. sınıftan itibaren oyunculuk eğitimi alan Vuslateri, liseden mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümüne gitti. Buradan mezun olan oyuncu, bir süre DOT Tiyatrosunda çalıştı.

1998 tarihinde Kanal D ekranında yayınlanan Ruhsar dizisi ile oyunculuğa adım atan Vuslateri; Aliye, Canım Ailem, Yalan Dünya, Gönül İşleri ve Anne gibi başarılı dizi projelerinde yer aldı.

Bornova Bornova adlı sinema filmiyle beyaz perde de yer almaya başlayan oyuncu, Kaybedenler Kulübü, Bizans Oyunları, Hedefim Sensin, Düğüm Salonu ve Her Şey Dahil adlı filmlerde yer aldı.