FOX TV Ekranında Boy Gösteren Gökçe Bahadır'ın Bilinmeyen Geçmişi

FOX TV Ekranında Boy Gösteren Gökçe Bahadır'ın Bilinmeyen Geçmişi

Son dönemde Netflix platformundaki Kulüp dizisiyle adından söz ettiren Gökçe Bahadır, FOX TV ekranında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Azra karakterine hayat veriyor. Gökçe Bahadır'ın geçmişi bir hayli araştırılıyor. Peki kimdir Gökçe Bahadır? Armoni Medya olarak Gökçe Bahadır'ın bilinmeyenlerini derledik.

Netflix'te yayınlanan 'Kulüp' dizisinde canlandırdığı 'Matilda' karakteriyle dikkatleri bir kez daha üzerine çeken Gökçe Bahadır, son dönemde arama motorlarında en çok arana oyuncular arasına adını yazdırdı. FOX TV'de yayınlanan 'Evlilik Hakkında Her Şey' dizisinde 'Azra' karakteriy ile her hafta hayranlarının karşısına çıkan güzel oyuncu hakkında herkesin merak ettiği soruları ve bilinmeyenleri derledik.

Peki Gökçe Bahadır Kimdir?

9 Kasım 1981 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Gökçe Bahadır, Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezundur. Akademi İstanbul'da eğitim görürken Fenerbahçe FM'de de radyo programcılığı yapmıştır. Aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitim alan oyuncu, okuldan mezun olduktan hemen sonra BEST TV'de VJ'lik ve Show TV'de Sinyal adlı programının sunuculuğunu yapmıştır.

2001 yılında yayınlanan 'Tatlı Hayat' dizisi ile izleyicilerin karşısına çıkan Bahadır, takip eden yıllarda 'Beşik Kertmesi', 'Mühürlü Güller' gibi başarılı dizilerin kadrosunda yer almıştır. 'Hayat Bilgisi' adlı dizide hayat verdiği 'Törpü' karakteri ile yıldızı parlayan güzel oyuncu, bir döneme damga vurmuş 'Yaprak Dökmü' dizisinde 'Leyla' karakteriyle ününe ün katmıştır.

Hobileri arasında dans etmek ve şarkı söylemek yer alan Bahadır, 22 Temmuz 2011 tarihinde usta oyuncu Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal ile dünya evine girmitir. Kısa süren evlilikleri 23 Şubat 2012 tarihinde sonlanmıştır.

Takip eden yıllarda 'Aramızda Kalsın', 'Hatırla Gönül' ve 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisinde yer alan Gökçe Bahadır, 2018 yılında 'Aykut Gürsel Presents Gökçe Bahadır' adlı albümünü yayınlamıştır.