Enis Arıkan Hakkındaki Gerçekler! En Yakın Dostu Meğer Kardeş dizisindeymiş

Enis Arıkan Hakkındaki Gerçekler! En Yakın Dostu Meğer Kardeş dizisindeymiş

Camdaki Kız dizisinin Muzo karakterine hayat veren Enis Arıkan hakkındaki bilinmeyen gerçekleri derledik.

Enis Arıkan son dönemin yıldız oyuncularından biri. Kim ne derse desin doğal ve samimi bir oyuncu. Özellikle Jet sosyete dizisindeki performansı onun aranılan isimlerden biri olmasını sağladı. Camdaki Kız dizisinde başarılı bir performans sergileyen Enis Arıkan çok merak ediliyor.. Hakkındaki bazı önemli bilgileri soru cevap şeklinde sizler için derledik.

Enis Arıkan kimdir nerelidir?

Enis Arıkan 3 Ocak 1983 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiş başarılı bir oyuncudur. 2021 itibariyle Enis Arıkan henüz 38 yaşındadır..

Enis Arıkan'ın okuduğu üniversite?

Enis Arıkan'ın eğitim hayatı da oldukça merak edilmektedir. Başarılı oyunculardan biri olan Enis Arıkan , Müjdat Gezen Sanat Merkezi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunlarındandır. 

KARİYERİNDEKİ ÖNEMLİ NOKTALAR...

Şimdilerde Camdaki Kız dizisiyle ünlü oldu sanıyoruz ya Enis Arıkan'ı aslında değil.. Enis Arıkan 1998 yılında Aynalı Tahir adlı yapımda Erman karakterine hayat vermiştir. Oyunculuğa çok erken yaşta adım atan Enis Arıkan bugüne dek sayısız film ve dizide yer almıştır.

Enis Arıkan bugüne dek '' Cast-ı Olan mı Var,Kocan Kadar Konuş: Diriliş, Rüya,Küçük Ortak,Görevimiz Tatil,Kaç Kaçabilirsen,Benden Ne Olur'' gibi filmlerde yer almış ve başarılı bir performans sergilemiştir.

KURTLAR VADİSİNDE YER ALDIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Bir zamanların efsane  dizilerinden biri olan Kurtlar vadisi dizisinin 2.sezonunda da Enis Arıkan yer almıştır. FOX TV ekranında yayınlanan Yasak Elma dizisinde de konuk oyuncu olarak yer alan Enis Arıkan asıl çıkışını ise Gülse Birsel'in eserlerinden biri olan Jet Sosyete dizisiyle yapmıştır. Şimdilerde ise Camdaki Kız dizisinde başarılı bir performans sergilemektedir..

EN YAKIN DOSTU KARDEŞ DİZİDE ÇIKTI

Enis Arıkan'ın en yakın arkadaşı ve dostu ise Ezgi Mola.. Ezgi Mola tıpkı Camdaki Kız dizisinin  arkasındaki isimlerden biri olan  Gülseren Budayıcıoğlu'na ait Masumlar Apartmanı dizisinde yer alıyor. Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız dizileri kardeş diziler olarak geçiyor. Aynı zamanda Kırmızı Oda dizisi de bu iki kardeş dizinin yapımları arasında...