Engin Altan Düzyatan'ın sağlık durumu hakkında yeni gelişme

Engin Altan Düzyatan'ın sağlık durumu hakkında yeni gelişme

Koronaya yakalanması nedeniyle bir süredir setlerden uzak kalan Engin Altan Düzyatan'ın son durumu hakkında yeni bilgiler geldi.

2019 yılının sonlarında başlayan korona salgını 2022'ye girdiğimiz şu günlerde bile devam ediyor. Bulunan aşıya rağmen salgın durmadı. Çok sayıda kişi hastalığa yakalanmaya devam ediyor. Bir çok dizi seti korona salgını nedeniyle durdu.

Son olarak Engin Altan Düzyatan'ın da koronavirüse yakalandığı ortaya çıkmıştı. TRT1 ekranlarındaki dizisinin setine de ara vermek zorunda kalmıştı. Yoğun bir tedavi süreciyle hastalığı atlatan Engin Altan Düzyatan'ın sağlığına kavuştuğu ve setlere geri döneceği öğrenildi. Süreç boyunca Engin Altan Düzyatan'ın çok sayıda seveni kendsiine geçmiş olsun dileklerini iletiyorlardı.

TV100 Ekibinden gazeteci Birsen Altuntaş bugün yayınladığı haberde Engin Altan Düzyatan'la ilgili son gelişmeleri paylaştı.

İşte Birsen Altuntaş'ın Engin Altan Düzyatan'la ilgili yazısından ilgili bölüm

TRT’nin Es Film imzalı dönem dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nın başrol oyuncularından Engin Altan Düzyatan koronavirüse yakalanmıştı.

Düzyatan’ın ardından dizinin diğer başrol oyuncuları Ulaş Tuna Astepe ve Cemre Gümeli’nin de korona olduğu ortaya çıkmıştı.
 
Engin Altan Düzyatan’ın yarın iş başı yapacağı öğrenildi.

Başarılı oyuncu 15 gün ayrı kaldığı sete dönüş yapacak.

İki çocuk babası olan Düzyatan karantina boyunca sağlığına kavuşmak için özel bir beslenme programı uygulayıp ilaçlarını kullandı.

Engin Altan Düzyatan’ın iki test sonucunun da negatif çıktığı ve sete çıkmaya hazır olduğu öğrenildi.