Ekran başındakiler bile dondu. Müge Anlı Vasiyetini açıkladı

Ekran başındakiler bile dondu. Müge Anlı Vasiyetini açıkladı

Ekranların en sevilen isimlerinden biri olan Müge Anlı bugün atv ekranında yayınlanan programında vasiyetini açıkladı. İzleyen seyirciler şaşırdı.

Müge Anlı bugüne dek çok sayıda ölüm vakasını çözmüş bir isim. Ekranların en sevilen sunucularından biri olan Müge Anlı çok sayıda kişi tarafından da seviliyor. Ekranların en çok izlenen programını sunan Müge Anlı son yayınında herkesi şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Müge Anlı'nın sözlerini ekran başında duyan herkeste şaşırdı.

Cumhuriyet gazetesinin derlediği habere göre: Yaklaşık 2.5 yıldır küçük kızı Irmak'tan ve eşi Seyhan'dan ayrı olan emekli Albay Mustafa Kaya'yı ailesine kavuşturan Müge Anlı, kavuşmanın sonunda ATV canlı yayınında itirafta bulundu. Yıllar önce mezarlıktan yer ayırttığını, kendisine bir şey olduktan sonra ailesinin bu işlerle uğraşmasını istemediğini ifade eden Müge Anlı, vasiyetini canlı yayında açıkladı.

BÜYÜK İTİRAF

Müge Anlı canlı yayında yaptığı açıklamada mezarlıktan yıllar önce yer ayırdığını itiraf etti. Korona salgınına da göndermede bulunan Müge Anlı şaşırtan bir itiraf yaptı. 


Yıllar önce kendisine mezarlıktan yer ayırdığını ifade eden ancak koronavirüsün ortaya çıkmasının ardından böyle şeylerin bir kıymeti olmadığını anladığını ifade eden Müge Anlı, "Buradan şimdiden söylüyorum, bana bir şey olursa bakım evine gideceğim, bana da oğluşum Efe baksın, kız daha küçük" ifadelerini kullandı.

ALLAH UZUN ÖMÜRLER VERSİN

Müge Anlı'nın vasiyetini açıklamasının ardından çok sayıda seveni sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yaparak Müge Anlı'ya uzun ömür dileklerini ilettiler. Allah uzun ömürler versin diyen hayranları Müge Anlı'yı çok sevdilklerini belirtti. Bir anda Müge Anlı tarafından açıklanan vasiyet günün konusu oldu..