Doğuş Geçmicek Şarkısı Yazdı! Doğuş Kimdir? Merak Edilenler

Doğuş Geçmicek Şarkısı Yazdı! Doğuş Kimdir? Merak Edilenler

Tarkan'ın Geççek şarkısına karşı Doğuş Geçmicek şarkısını yazdı. Peki Doğuş kimdir? Doğuş Nerelidir? Hakkındaki tüm merak edilenler...

30 Haziran 1974'te Almanya'da dünyaya geldi. Aslen Rizeli olan Doğuş, 4 yaşına kadar Almanya'da yaşadı. 4 yaşında ailesiyle birlikte Türkiye'ye taşınan Doğuş, aile içi şiddetli geçimsizlik nedeniyle evden kaçtı ve uzun bir süre sokakta yaşadı. Yaşadığı zorluklar nedeniyle gerçek adını 'Doğuş' olarak değiştiren şarkıcı, uzun bir sürede cezaevinde kaldı. 

Cezaevinde geçirdiği süre boyunca 200 beste yaptığı iddia edilen şarkıcı, dönem dönem iddiaları çıkışları ile gündemden düşmedi. Son olarak Survivor yarışmasına katıldı ve uzun bir süre yarışmadaki çıkışlarıyla gündeme geldi. 

Azerbaycan'ın ünlü kadın spikerlerinden biri ile evli olan Doğuş, yılın belli bir zamanı Azerbaycan'da yaşadı. Ancak ikiz bebekleri dünyaya geldikten sonra İstanbul'a yerleşti. 

Uzun bir süredir ekranlarda yer almayan şarkıcı, şimdilerde çok konuşulan Tarkan'ın 'Geççek' şarkısına karşı 'Geçmicek' şarkısını yaptığı iddiasıyla gündeme geldi.