Deniz Can Aktaş Kimdir? Menajerimi Ara Dizisinin Yıldızının Gerçek Mesleği...

Deniz Can Aktaş Kimdir? Menajerimi Ara Dizisinin Yıldızının Gerçek Mesleği...

Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde Barış karakterini canlandıran Deniz Can Aktaş'ın gerçek mesleği ve hayatı merak ediliyor. Peki Deniz Can Aktaş kimdir?

Son olarak Menajerimi Ara dizinde Barış karakterine hayat veren Deniz Can Aktaş ile ilgili birçok yeni bilgileri derledik. Hayranları Deniz Can Aktaş'ın kim olduğu ve gerçek mesleğini merak ediyordu. İşte Deniz Can Aktaş hakkında bilinmeyenler...

Deniz Can Aktaş Kimdir?

28 Temmuz 1993 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Deniz Can Aktaş, aslen Kastamonu İnebolu'ludur. Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği Bölümü mezunu olan Aktaş, oyunculuk kariyerine 2015 yılında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ile adım attı. 2016-2017 yıllar arasında Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Burak karakterine hayat veren Aktaş, 2017 yılında Nerdesin Birader dizinde yer aldı. 

2018 yılında Star TV ekranında yayınlanan Avlu dizinde canlandırdığı Alp karakteri ile büyük bir çıkış yakaladı. 2019 yılında yayınlanan Aşk Ağlatır dizisinde yer aldıktan sonra 2020-2021 yılları arasında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde Barış Havas karakteri ile genç kızların sevgilisi haline geldi.

Bu yıl vizyona girecek Bandırma Füze Kulübü filmi ile sinema dünyasına adım atan Deniz Can Aktaş'ın bir sonraki projesi hayranları tarafından merakle bekleniyor.