Can Yaman Dönüşüyle Herkesi Derinden Etkileyecek!

Can Yaman Dönüşüyle Herkesi Derinden Etkileyecek!

Bir süredir setlerden uzak olan Can Yaman dönüşüyle fırtınalar estirecek.

Son olarak FOX TV Ekranında yayınlanan Bay Yanlış dizisinde başrol oyuncusu olan Can Yaman bir süredir setlerden uzaktaydı. Türkiye'den ayrılarak İtalya'ya yerleşen Can Yaman burada gerek sanat gerekse iş hayatında başarılı işlere imza atıyor.

Kendi markasını da yaratan Can Yaman adeta başarıdan başarıya koşuyor.

Bir süre sonra yeni dizisiyle ekrana dönecek olan Can Yaman'ın çalışmalarına da hız verdiği öğrenildi.

Televizyon gazetesinin geçtiği habere göre: Can Yaman Şubat 2022’den itibaren Sandokan ın modern versiyonu için sete çıkacak. Oyuncu hazırlıklara başladı. Can Yaman’ın instagram hesabından paylaştığı video hayranlarına Can Yaman’lı Sandokan muhteşem olacak dedirtti.

Paylaşımından, Sandokan dizisi için sıkı bir antrenman programı uyguladığı anlaşılan oyuncu zaten fit olan vücudunu daha da geliştiriyor.

85’ten fazla ülkede büyük başarıya imza atan Sandokan dizisinin yeni bölümlerinde Can Yaman İngilizce oynayacak. Yakışıklı oyuncu böylece hem İtalyanca, hem de İngilizce olmak üzere peş peşe iki dilde oyunculuk performansı sergileyecek

DİZİ TÜRKÇE YAYINLANACAK MI?

Öte yandan Can Yaman hayranları dizinin Türkçe yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyor. Ancak Can Yaman'ın başrollerindeki bu dizi İtalyanca olarak yayınlanacak.