Camdaki Kız'daki Rafet aslında nasıl biri? Tamer Levent'in bilinmeyenleri

Camdaki Kız'daki Rafet aslında nasıl biri? Tamer Levent'in bilinmeyenleri

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız'da Rafet Koroğlu karakterini canlandıran Tamer Levent hakkında bilinmeyenler..

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde yer alan karakterler geçrekten de çokça merak ediliyor. Merak edilen karakterler arasındaki isimlerden biri de Tamer Levent.. Dizide canlandırdığı karakterle adeta seyircleri yerinden zıplatıyor..

Tamer Levent son dönemin merak edilen oyuncularından biri oldu. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Rafet Koroğlu karakterine hayat veren Tamer Levent herkes tarafından merak ediliyor. Dizide cimri bir işadamını canlandıran Tamer Levent oynadığı sayısız dizide gerçekten rolünü iyi oynayan oyunculardan biri.

13 Ekim 1950 tarihinde İzmir'de doğan Tamer Levent Türk oyuncu, yönetmen, sanat yönetmeni ve yazar olarak bilinmektedir.

Yönettiği çok sayıda oyunla adını dünyaya duyurmuştur Tamer Levent... Bu ülkeler arasında ''Rusya, Kanada, Güney Kore, İran ve Kuzey Kıbrıs'' gibi ülkeler yer almaktadır.

71 yaşındaki usta oyuncu Liseyi İzmir Türk Kolejinde okumuştur. Ankara Devlet Konservatuvarı Yüksek Bölümü mezunları arasında da yer alan Tamer Levent oyunculukta ustalaşmış isimler arasında yer alıyor.

Tamer Levent tarafından yazılan oyunlar arasında ''Bütün Dünya Bir Oyun Sahnesi, Ya Tutarsa, Karısına Göre Bir Halk düşmanı, Anla Beni, Masal Kadınları'' gibi oyunlar yer almaktadır.

Bugüne kadar sayısız film ve dizide rol alan Tamer Levent deyim yerindeyse adeta efsane oyunculardandır. FOX TV ekranlarında yayınlanan Aşk Yeniden dizisiyle ise Z kuşağının da tanımış olduğu isimler arasındaki yerini almıştır.. Tamer Levent hakkındaki detaylı ve kapsamlı biglilere Vikipedi üzerinden de ulaşmak mümkündür..