Camdaki Kız'da En Dikkat Çeken Karakter Feride! Gerçek Hayattaki bilinmeyenleri

Camdaki Kız'da En Dikkat Çeken Karakter Feride! Gerçek Hayattaki bilinmeyenleri

Camdaki Kız dizisinde Feride karakterine hayat veren Nur Sürer son dönemin en çok merak edilen oyuncusu. Peki Nur Sürer'in bilinmeyenleri neler?

Camdaki Kız dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Dizideki Feride karakterine hayat veren Nur Sürer son dönemde en çok merak edilen oyunculardan biri oldu. 21 Haziran 1954 tarihinde Bursa'da dünyaya gelen Nur Sürer 2021 itibariyle 67 yaşında.. Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu olan Nur Sürer Ahmet ve Rabia Sürer'in kızıdır...

Anne tarafından Arnavut olan Nur Sürer baba tarafından ise Dağıstan kökenlidir. Vikipedi profiline baktığımızda Nur Sürer hakkında birbirinden şaşırtıcı detaylarda yer alıyor.

Oynadığı dizi ve filmlerle büyük bir başarı elde eden Nur Sürer Erden Kıral'ın Bereketli Topraklar Üzerinde filmi ile sinema hayatına ilk adımını atmıştır.

ÖDÜL ÜSTÜNE ÖDÜL

Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde iki kez ödül alan Nur Sürer oyunculuk alanında son derece başarılı isimlerden biridir. 

ADINI DÜNYAYA DUYURDU

Netflix platformunda yayınlanan Bir Başkadır dizisinde Feray karakterine hayat veren Nur Sürer bu dizi sayesinde adını dünyaya duyurdu. Bir Başkadır dizisi sadece Türkiye'de değil dünya genelinde de oldukça ses getirmişti.

Nur Sürer'in bir çocuğu bulunuyor..

SOL GÖRÜŞTE

Nur Sürer'in Sol görüşte olduğu biliniyor.. Dizide her ne kadar  muhafazakar bir karaktere hayat veriyor olsa da gerçekte hiç alakası yok..  Kadın hakları ile yakından ilgili olan Sürer aynı zamanda sıkı bir kadın hakları savucusudur.