Çağatay Ulusoy son görüntüsüyle hayranlarını yıktı!

Çağatay Ulusoy son görüntüsüyle hayranlarını yıktı!

Adeta genç kızların hayran olduğu oyunculardan biri olan Çağatay Ulusoy artık tanınmayacak halde. Son görüntüsü gerçekten de görenleri şaşırtıyor.

Genç kızların hayranlık duyduğu Çağatay Ulusoy Türkiye'nin ve dünyanın bir çok noktasında ilgi gören oyunculardan biri. Fakat son dönemde aldığı kilolar Çağatay Ulusoy'un yakışıklılığından eser bırakmadı.  2010 yılında Best Model of Turkey birincisi seçilen Çağatay Ulusoy o günden sonra ekranların aranan yüzü olmuştu.

Ensonhaber sitesi bugün yayınladığı bir haberde Çağatay Ulusoy hayranlarını şaşkına çevirdi.

Adını Feriha Koydum, Medcezir, Deli Bal ve İçerde gibi güçlü yapımlarla seyirci karşısına çıkan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'dan yeni fotoğraf geldi.

Çağatay Ulusoy tanınmayacak haldeydi. Neyseki Çağatay'ı eskisinden daha yakışıklı hale getirecek bir gelişme yaşanacak. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star kadrosuna katılan Çağatay Ulusoy'un bu  programda aldığı kiloları vermesi bekleniyor. Survivor All Star kadrosunda yer alan çok sayıda ünlü katıldığı gün ve ayrıldığı gün karşılaştırıldığında büyük bir değişim yaşıyorlar.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Öte yandan Çağatay Ulusoy'un Survivor All Star kadrosunda yer alacağı kesinleşirken sevilen oyuncu arkadaşlarıyla veda turuna da başladı.. Instagram hesabından arkadaşlarıyla samimi bir fotoğraf paylaşan Çağatay Ulusoy adeta magazin gündemini sarsacak bir poz verdi. Sosyal medyada çok sayıda genç kızın ''yakışıklım sen kendine ne yaptın böyle'' diyerek sitem ettiği görüldü.. 

İBRAHİM BÜYÜKAK'A BENZEDİ YORUMLARI


Çağatay Ulusoy'un yeni tarzı, kendisi gibi oyuncu olan ve komedi filmleriyle daha çok öne çıkan meslektaşı İbrahim Büyükak'a çok sayıda yorumcu tarafından benzetildi.

Çağatay Ulusoy kaç yaşında?

Henüz 1990 doğumlu olan Çağatay Ulusoy 2021 günümüz itibariyle 31 yaşında...

İşte Çağatay Ulusoy'un son haline  ilişkin o fotoğraf karesi