Çağatay Ulusoy ile Anılan Esra Bilgiç Kimdir?

Çağatay Ulusoy ile Anılan Esra Bilgiç Kimdir?

Son olarak Kanunsuz Topraklar dizisinde yer alan Esra Bilgiç ile Çağatay Ulusoy'un Süslü Korkuluk dizisinde birlikte rol alacakları öne sürüldü. Peki kimdir Esra Bilgiç?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserinden uyarlanacak, başrollerinde Alina Boz ve Çağatay Ulusoy'un yer alacağı Süslü Korkuluk dizisinde rol alacağı iddia edilen Kanunsuz Topraklar dizisinde Gülfem karakteriyle karşımıza çıkan Esra Bilgiç kim? sizler için derledik.

Esra Bilgiç Kimdir?

14 Ekim 1992 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Esra Bilgiç, Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji bölümünü tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde öğrenimine devam etmektedir. 

2014-2018 yılları arasında Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Halime Hatun karakteri ile ünlenen oyuncu, 2017 yılında futbolcu Gökhan Töre ile nikah masasına oturdu.

2018 yılında Kanal D ekranında yayınlanan Bir Umut Yeter dizisinde yer aldı. 6 bölüm süren dizinin ardından uzun bir süre ekranlarda yer almayan oyuncu, 2019 yılında tek celsede boşanmasıyla magazin basınında yer aldı. 2020-2021 tarihleri arasında Show TV ekranında yayınlanan Ramo dizisinde Sibel karakteri ile hayranlarının karşısına çıktı.

Son olarak 16 bölüm yayınlanan, FOX TV'nin yüksek bütçeli dizisi Kanunsuz Topraklar'da Gülfem Paşazade Karaman karakteriyle izleyicinin karşısına çıkan genç oyuncu, şimdilerde Süslü Korkuluk dizisinde yer alacağı üzerine çıkan haberlerde yer alıyor.