Barış Yesari Aslında Kim? İsmail Hacıoğlu Hakkında Bilinmeyenler...

Barış Yesari Aslında Kim? İsmail Hacıoğlu Hakkında Bilinmeyenler...

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinde Onur Tuna ile birlikte başrolü paylaşan İsmail Hacıoğlu merak ediliyor. Peki İsmail Hacıoğlu aslında kimdir?

FOX TV ekranında Perşembe akşamları yayınlanan, Güney Kore yapımı 'Innocent Defendant' adlı diziden uyarlanan, başrollerini Onur Tuna ile paylaşan İsmail Hacıoğlu Mahkum dizisinde canlandırdığı Barış ve Savaş Yesari karakteri ile 7'den 70'e herkesin dikkatini çekmeye devam ediyor.

Peki İsmail Hacıoğlu Kim?

30 Kasım 1985 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen İsmail Hacıoğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim aldıktan sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümüne girdi. Ancak ilk sınıftan okulu bıraktığı için eğitimini tamamlayamadı.

2001 yılında vizyona giren 'Bana Şans Dile' adlı sinema filmi ile kariyerine başlangıç yapan Hacıoğlu, 2002 yılında Koçum Benim adlı dizi ile ekranlara geldi.

2003-2005 yılları arasında yayınlanan Bir İstanbul Masalı dizisi ile yıldızı parlayan oyuncu, 2005-2007 yılları arasında rol aldığı Beyaz Gelincik dizisi ile tüm Türkiye'ye adını duyurdu.

Kabadayı, Sınav, Anlat İstanbul, Başka Semtim Çocukları, Ayla ve Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu gibi başarılı filmlerde yar alan Hacıoğlu şimdilerde Mahkum dizisinde iki kardeş olan Savaş ve Barış karakterine hayat veriyor.

2010 yılında evlendiği oyuncu Vildan Atasever'den 2015 yılında boşanan Hacıoğlu, 2016 yılında Duygu Kaya Kumarki ile nikah masasına oturdu. 2020 yılında boşanan çiftin bir kız çocuğu var.