Balkan Ninnisi Dizisinde Yer Alacağı İddia Edilen Jessica May Kim?

Balkan Ninnisi Dizisinde Yer Alacağı İddia Edilen Jessica May Kim?

Kuzey Makedonya'da çekimleri yapılacak, TRT1 ekranlarında yayınlanacak Balkan Ninnisi adlı dizide rol alacağı iddia edilen Jessica May kim?

Son olarak Maria ile Mustafa dizisinde Maria karakteriyle izleyici karşısına çıkan sevilen oyuncu Jessica May, şimdilerde Kuzey Makedonya'da TRT ekranı için çekilecek Balkan Ninnisi adlı dizide yer alacağı haberleriyle gündeme geldi. Peki Jessica May kim?

Jessica May kim?

5 Aralık 1993 tarihinde Paranacity, Brezilya'da dünyaya gelen Jessica May, oyunculuk kariyerine modellikten geçiş yaptı.

Annesi öğretmen, babası çiftçi olan May, henüz 15 yaşında çiftlikten ayrılarak Sao Paulo şehrine yerleşerek modellik yapmaya başladı. 

Oyunculuk kariyerine Türkiye'de Yeni Gelin adlı dizi ile başlayan May, canlandırdığı Bella Bozok karakteriyle herkes tarafından sevilen isim haline geldi.

2019 yılında vizyona giren Dert Bende adlı film ile beyazperde de yer alan güzel oyuncu, 2020 yılında ATV ekranında yayınlanan Maria ile Mustafa adlı dizide yer aldı.

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra modellik kariyerine de devam eden May, 2018 yılında aralarında Paris Hilton'un da yer aldığı Dosso Dossi Fashion Show defilesinde modellik yaptı.

2018 yılında fotoğrafçı Hüseyin Kara ile dünya evine giren May, 2022 yılında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı oldu.