Aşk Mantık İntikam Dizisinin Finaliyle İlgili İlk Bilgiler Geldi

Aşk Mantık İntikam Dizisinin Finaliyle İlgili İlk Bilgiler Geldi

FOX TV ekranında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinin final tarihiyle ilgili gelişmeleri gazeteci Birsen Altuntaş duyurdu.

Güney Kore dizisi 'Cunning Single Lady' dizisinden uyarlanan FOX TV'nin romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam, geçtiğimiz yaz başlayıp kış sezonunda yayınlanmaya devam eden iki dizi arasında yer alarak büyük bir başarıya immza attı.

FOX TV ekranında yayınlanan, No:9 Yapım'ın çektiği Aşk Mantık İntikam, başrollerini paylaşan İlhan Şen ve Burcu Özberk'in muhteşem uyumu ile reytinglerde istenilen başarıyı yakaladı. Zaman zaman gerileme kaydeden dizi yaz döneminde başlayan birçok diziye göre iyi bir başarı elde ederek, birçok yüksek bütçeli dizilere rakip oldu.

Aşk Mantık İntikam'ın Final Tarihi Belli Oldu

Ancak romantik komedi tadından dizinin giderek drama dönmesi seyirciyi biraz bunalttı. Hal böyle olunca da izleyici diziyi bir bir terk etmeye başladı. Ara ara dizinin final yapacağına dair haberler yalanlansa da son dönemlerde dizinin final yapacağı iddialar kuvvetlendi. Final yapacağı iddiaları magazin sayfalarında yerini alırken, Aşk Mantık İntikam'ın Mart ayı sonunda ekranlara veda edeceği öne sürüldü. Eğer iddialar doğru ise Aşk Mantık İntikam 39. bölümü ile seyircilerine veda edecek.