Arda Kural ve Yıldız Asyalı Yeniden Mi Sevgili Oluyor? Beklenen Açıklamayı Yaptılar

Arda Kural ve Yıldız Asyalı Yeniden Mi Sevgili Oluyor? Beklenen Açıklamayı Yaptılar

Bir döneme damga vuran ünlü oyuncu Arda Kural ve Yıldız Asyalı'nın yeniden aşk yaşayacakları öne sürülüyor. Ancak bu iddiaların doğru olmadığı ortaya çıktı.

Eyvah Kızım Büyüdü dizisinde birlikte rol alan Arda Kural ve Yıldız Asyalı ikilisi, sadece oyunculuklarıyla değil, döneme damga vuran aşklarıyla da kendilerinden söz ettirmişti. Ancak Arda Kural'ın yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle ve aralarındaki sağlıksız ilişki ikiliyi birbirinden ayırmıştı. Sağlık sorunlarını atlatan Arda Kural ile Yıldız Asyalı, TV8 ekranında yayınlanan 2.Sayfa magazin programında tekrardan bir araya geldi ve aşk iddiaları kulislerde dönmeye başladı. 

Uzun bir süre televizyon dünyasından uzak duran Arda Kural, yaşadığı sağlık sorunlarını geride bırakarak tekrardan ekranlarda yer almaya başladı. Konuk olduğu 2.Sayfa programında eski sevgilisi oyuncu ve müzisyen Yıldız Asyalı ile tekrardan bir araya gelmelerinin imkansız olduğunu ve istemediğini dile getiren oyuncu Kural, açıklamasının üzerinden çok geçmeden Asyalı'nın sahne aldığı mekana giderek ziyarette bulunmuştu. Birliktelik iddialarının kuvvetlendiği bu buluşma üzerine Yıldız Asyalı, 2.Sayfa programına konuk oldu. Ancak programda bir sürpriz isim daha vardı. Programın ilerleyen dakikalarında Arda Kural'ın dahil olması eski defterleri alevlendirdi ve iki isimden de peş peşe açıklamalar geldi.

2.Sayfa programında bir araya gelen ikilinin yaptığı açıklamalar magazin dünyasını adeta sarstı. 

Oyuncu Arda Kural'ın; 'Yıldız beni aldattı. Acı verici bir olaydı ama ben kadınları suçlamam. Erkeklerin kadınlar üzerinde kalıcı bir etkisi vardır. Yıldız’ın bilerek, isteyerek böyle bir şey yapmadığını biliyorum.' demesinin üzerine oyuncu ve müzisyen Yıldız Asyalı ihaneti kabul ederek; 'Benim bir travmam vardı. Arda’nın evini aradım bir kadın çıktı ve kim olduğunu sorduğumda da ‘Arda’nın nişanlısıyım’ dedi. Ben beraber olduğumuzu biliyordum. Sonra da bu ihanet oldu' dedi.

Yaşadıkları tutkulu ama bir o kadar acı veren aşklarının üzerine her iki isim de aşk iddialarını yalanladı ve Asyalı; 'Arda beni düğününe çağırsın ben de keman çalayım. Ama benim için bütçe önemli tabi.' dedi. 

Asyalı'dan şaka ile karışık gelen bu açıklama, her ne kadar birbirlerini sevip saysalar da bir daha birlikte olamayacaklarını desteler niteliğindeydi.