Acun Ilıcalı'nın Kaza Geçiren Kızı Leyla Ilıcalı Merak Ediliyor! Leyla Ilıcalı Kimdir?

Acun Ilıcalı'nın Kaza Geçiren Kızı Leyla Ilıcalı Merak Ediliyor! Leyla Ilıcalı Kimdir?

Acun Ilıcalı'nın kızı Leyla Ilıcalı, Bolu'da bir trafik kazası geçirdi. Araç hasar görürken kazada Leyla Ilıcalı yara almadan kurtuldu. Peki Leyla Ilıcalı kimdir?

Çeşitli konseptlerde düzenlediği yarışma programları, seyahatleri, futbol merakı ve evlilikleri ile sık sık gündeme gelen medya patronu Acun Ilıcalı'nın kızı Leyla Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Bolu'da bir trafik kazası geçirdi. Edinilen ilk bilgilere göre; sağlık durumu gayet iyi olan Leyla Ilıcalı'nın aracı kullanılmaz hale gelmiş. Kaza sonrası Leyla Ilıcalı kimdir soruları sosyal medyada çok sık karşımıza çıkar oldu. Herkesin yaşamını merak ettiği Acun Ilıcalı'nın kızı Leyla Ilıcalı kimdir hep birlikte bakalım.

Leyla Ilıcalı Kimdir?

'Acun Firar'da isimli seyahat programı ile dünyamıza giren, ardından attığı büyük adımlar ile tv8'in patronu olan Acun Ilıcalı'nın boşanma süreci uzun süre gündem konusu olan ikinci evliliği Zeynep Ilıcalı'dan olan kızı Leyla Ilıcalı, 2004 yılında dünyaya gelmiştir.

Sosyal medyada sık sık kızları ile paylaşımda bulunan Acun Ilıcalı'nın Zeynep Ilıcalı'dan olan kızı Leyla Ilıcalı'yı 'O Ses Türkiye Yılbaşı Özel' programında arkadaşları ile birlikte Athena grubunun 'Arsız Gönül' şarkısını seslendirdiğini hatırlayacaksınızdır.