Yasak Elma ve Mahkum Dizisi için FOX TV'den Beklenmedik Karar!

Yasak Elma ve Mahkum Dizisi için FOX TV'den Beklenmedik Karar!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma ve Mahkum dizisi reyting konusunda fırtınalar estirirken, kanal yönetimi Ocak ayının ilk haftası için beklenmedik bir karar aldı. İşte detaylar...

Yeni yıl nedeniyle birçok dizi Ocak ayının ilk haftası yayınlanmayacak. Bazı diziler bir bazi diziler ise iki hafta aranın ardından hayranları ile buluşacak. Ancak FOX TV yine bombayı patlattı. Yeni yılın ilk haftası yine dopdolu bir programla takipçilerini büyüleyecek.

Yeni sezona damga vuran dizileri ile dikkatleri üzerine toplayan FOX TV'nin birçok dizisi yeni yılın ilk haftası ekranlara gelmeyecek. Pazartesiden Cumartesiye Yasak Elma, Evlilik Hakkında Her Şey, Kanunsuz Topraklar, Mahkum, Aşk Mantık İntikam ve Elkızı dizileri ile her kesimden izleyici toplayan FOX TV, yeni yılın ilk haftasında dizilerin son bölümlerinin tekrarını yayınlayacak. 

FOX TV Yılbaşı Haftası Yayın Akışı

Yeni yılın ilk haftası için yayın akışını yayınlayan FOX TV, sineme salonlarını dolup taşırmış bazı fimleri, dizi saatlerinde yayınlayacak. Ardından dizilerinin son bölümlerini ekrana getirecek. Yeni yılı iyi değerlendirmek isteyen FOX TV, izleyicilerini heyecanlandıracak bir yarışma programına da imza atacak.

Jüri üyeleri arasında Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol'un yer aldığı, sunuculuğunu Tansel Özgel'in üstleneceği 'Maske Kimsin Sen' yarışma programını yeni yılın ilk günü ekranlara getirecek olan FOX TV bir hayli heyecanlı. Uzun süredir tanıtımları yapılan program 1-2 Ocak ve 8-9 Ocak tarihlerinde yayınlanacak. Eğer program istenilen kitleyi yakalarda sezon boyu devam edecek. 

FOX TV'nin her fırsatta yeni projeler ile izleyicisini mutlu etme çabası bakalım karşılık bulacak mı hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com