Yasak Elma Dizisine Kritik Bir Karakter Daha Giriş Yapıyor! Transfer Resmen Duyuruldu

Yasak Elma Dizisine Kritik Bir Karakter Daha Giriş Yapıyor! Transfer Resmen Duyuruldu

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi yeni bir karakter daha kazandı. Transfer olan ünlü oyuncu belli oldu

Medyapım imzalı Yasak Elma dizisi fırtınalar estiriyor. Pazartesi akşamlarının sevilen dizisine bir oyuncu daha katılacak. Oyuncu kadrosu adeta yıldızlar geçidi olan Yasak Elma'da şimdilerde  Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Serkan Rutkay Ayıköz, Emre Dinler ve Ceyhun Mengiroğlu gibi isimler yer alıyor.

Ancak Medyaradar tarafından duyurulan habere göre; Yasak Elma dizisine ünlü bir oyuncu daha katıldı. O isim uzun süredir setlerden uzak olan Şebnem Dönmez...

Biran Damla Yılmaz'ın hayat verdiği Kumru karakterinin annesi olarak diziye giriş yapan Şebnem Dönmez'in kadroda daimi olarak yer alacağı gelen bilgiler arasında.

Aslen Almanya doğumlu olan 47 yaşındaki başarılı oyuncu Şebnem Dönmez'in oyunculuk performansıyla Yasak Elma dizisinde çok daha hareketli günlerin yaşanması bekleniyor. Şimdiye kadar çok sayıda dizide yer alan Şebnem Dönmez ayrıca sunucu kimliğiyle de ön planda olan isimler arasında yer alıyor. 

6.SEZON DA YOLDA

Öte yandan FOX TV ekranlarında her pazartesi saat 20.00'da ekrana gelen Yasak Elma dizisinin 6.sezonda da vizyonda olması bekleniyor. Reytingleri oldukça iyi giden Yasak Elma dizisi kanalın en çok izlenen ve beğenilen dizileri arasında yer alıyor. 

Etiketler :