Teşkilat Dizisinden Ayrılan Ayrılana! Ana Kadrodan Bir İsim Daha Gitti

Teşkilat Dizisinden Ayrılan Ayrılana! Ana Kadrodan Bir İsim Daha Gitti

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinden ayrılan oyuncuların sayısı artıyor. Teşkilat dizisine bir oyuncu daha veda etti.

TRT1 ekranında Pazar akşamları yayınlanan, yapımcılığını Timur Savcı ile Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun ve Ezgi Eyüboğlu'nun paylaştığı Teşkilat dizisinden bir ayrılık haberi daha geldi.

TRT1'in aksiyon dolu dizisi Teşkilat dizisinden Mete Başkan karakterine hayat veren Mesut Akutsa geçtiğimiz hafta hikaye ölerek veda etmişti. Henüz yeni yaşanan bu ayrılığın üzerine bir ayrılık haberi daha geldi. Dizi hayranları yaşanan bu durumu şaşkınlıkla karşıladı. 

TV100'de yer alan habere göre; Teşkilat dizisinde Ceren karakterine hayat veren Ezgi Eyüboğlu diziden ayrılacak. 

İddialar Ortalığı Karıştırdı

Teşkilat dizisinin Ceren'i hakkında ortaya atılan iddialar ortalığı karıştırdı. 

İddiaya göre; Teşkilat dizisinde Ceren karakterine hayat veren Ezgi Eyüboğlu'nun ömrü yarım sezonmuş. Ancak karakter sevilince 2 sezon boyunca dizide kalmış. Şimdilerde senaryodaki hikayesi biten karakterin ne zaman diziden ayrılacağı konuşuluyor. Ancak ne kanaldan ne de yapımcıdan bir açıklama yapılmadığı için Ceren karakterinin kaçıncı bölümde ayrılacağı bilinmiyor.

Kaynak: TV100 - Birsen Altuntaş