Show TV'nin yeni başlayan Üç Kuruş dizisinde gerilim! Set karıştı

Show TV'nin yeni başlayan Üç Kuruş dizisinde gerilim! Set karıştı

Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisinde beklenmedik bir kriz çıktı. Yaşanan kriz basına da yansıdı

Çukur dizisinin yerine başlayan Üç Kuruş dizisi dikkat çeken bir gerilimle haber konusu oldu. Çukur dizisi kadar reyting elde edemeyen Üç Kuruş dizisi son dönemde Show TV'nin yüzünü güldürmeyen dizilerden biri oldu.

Henüz dizi yeni başlamasına rağmen oldukça yüksek bütçeler yağdırıldı. Ancak dizi tüm bu bütçe yüksekliğine rağmen beklenen ilgiyi göremedi. Bugün ise Üç kuruş dizisi sette çıkan bir kavgayla haber konusu oldu. Henüz iddia doğrulanmazken çok sayıda magazin sitesi ise Üç Kuruş setindeki kavgayı manşetlerine taşıdı. Haberin ilk kaynağı ise genellikle dizi kulislerinden yayınladığı haberlerle adından söz ettiren Birsen Altuntaş'tı. Birsen Altuntaş yayınladığı haberde dizi setinde kavga çıktığını öne sürerken bu kavga sonrasında dizi oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu'nun seti terk ettiğini dile getirdi.

İşte Birsen Altuntaş'ın kişisel internet sitesinde yazmış olduğu o yazıyla ilgili detaylar.. 

Ay Yapım’ın Çukur’un yerine Show TV için çektiği “Üç Kuruş” dizisiyle ilgili kulislerde yeni bir iddia dolaşıyor. Dizinin Kartal’ı Uraz Kaygılaroğlu’nun yönetmen Sinan Öztürk’le kavga ettiği öne sürüldü.

Üç Kuruş dizisi için saçlarını sarıya boyatıp yeni bir imaja da bürünen ünlü oyuncu geçen günlerde yoğun iş programından dolayı bunalıp seti terk etti.

Kaygılaroğlu’nun çok yorulduğunu söyleyerek işi bırakıp gittiği gün tekrar geri dönmediği belirtildi. Ertesi gün sete geri geldiğinde ise yönetmen Sinan Öztürk ünlü oyuncuyla tartıştı. Yaşanan gerilim işin devam etmesi gerektiği için kısa sürede tatlıya bağlandı. Yakın çevresine yeterince dinlenemediğini belirten Kaygılaroğlu’na Ay Yapım uyarı verdi.

Mesai saatinde seti terk eden ya da sete gelmeyen oyuncular hakkında  tutanak tutulması gerekiyor. Ancak Kaygılaroğlu hakkında ilk kez böyle bir olay yaşandığı için tutanak tutulmadı.

ERKEN FİNAL Mİ YAPACAK?

Öte yandan Üç Kuruş dizisinin ömrünün Çukur kadar uzun olmayacağı ve çok geçmeden de final yapacağı öne sürülüyor. Çukur dizisi yayınlandığı her sezon reyting fırtınası estirirken 'Üç Kuruş' dizisi ise kanalda beklenen ilgiyi görmedi. Bu yüzden sezon bitmeden erken final yapabileceği iddiaları dilden dile dolaşıyor..