Show TV Haluk Bilginer'in yer aldığı dizinin adını değiştirdi

Show TV Haluk Bilginer'in yer aldığı dizinin adını değiştirdi

Show TV ekranlarında yeni yayına başlayacak olan 'Bir Gece Ansızın' dizisinin adı Baba olarak değiştirildi. Dizinin başrollerinde Haluk Bilginer'de var.

Show TV yeni bir diziyle kasıp kavuracak. 2021 biterken Show TV ekranlarında yeni bir dizi ekrana gelecek. Ay Yapım imzalı dizi daha başlamadan ses getirmeye başladı. Çukur ve Üç Kuruş dizilerinin de arkasında yer alan Ay Yapım iddialı dizileriyle biliniyor.

Show TV ile Ay Yapım yeni dizi için anlaşmaya varmıştı. Yeni dizinin adı ilk olarak 'Bir Gece Ansızın' olarak duyurulmuştu. Ancak alınan karar gereği dizinin adının ' Baba' olarak değiştirildiği öğrenildi. Öte yandan Show TV tarafından yeni dizinin fragmanı da dolaşıma sokuldu.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın kişisel internet sitesinde yayınladığı habere göre: Ay Yapım’ın Oğlum’un yanı sıra Show TV için çekeceği diğer dizi Bir Gece Ansızın’ın adı Baba oldu.

Çukur dizisinin yazarı Gökhan Horzum ile Ekin Atalar’ın yazdığı dizi birbirinden kopan Saruhanlı ailesinin uçak kazası sonrası değişen hayatını etkileyici bir dille anlatıyor.

Çağrı Bayrak’ın yöneteceği dizide efsane oyuncularımızdan Haluk Bilginer ile Tolga Sarıtaş baba oğulu oynayacak.

Kalabalık bir kadrosu olan dizide ayrıca Zeynep Tuğçe Bayat, Beril Pozam, Taner Rumeli ve Özge Özacar’ın da adı geçiyor.

YENİ İSİMLER KATILACAK

Öte yandan 'Baba' adlı diziye yeni oyuncuların da katılması bekleniyor. Dizide daha önce ekranda yer almamış genç yeteneklerin de olacağı konuşuluyor. Baba adlı dizinin Show TV'nin yüksek bütçeli ve iddialı dizileri arasında yer aldığı öğrenildi.