Şarkıcı Alişan TRT1'in en sevilen dizisine transfer oldu

Şarkıcı Alişan TRT1'in en sevilen dizisine transfer oldu

TRT1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisine şarkıcı Alişan'da dahil oldu..

TRT1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisi ekranların sevilen dizilerinden biri. Hikayesi 1980 yılındaki Türkiye'yi anlatıyor. Günlük olarak ekrana gelen dizi sıcak bir aile dizisi olarak biliniyor. Dizide bir çok değerli oyuncu da yer alıyor.

TRT1'in en uzun soluklu dizilerinden biri olan Seksenler şimdiye dek 500 bölümden fazla yayınlandı.

Yapımcılığını ve senaristliğini başarılı isimlerdne Birol Güven'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda da Uğur Yağcıoğlu'nun oturduğu, kadrosunda ise Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İlker Ayrık ve Zeynep Demirel gibi değerli isimlerin yer aldığı Seksenler dizisi, hafta içi her gün TRT 1'de seyircilerle buluşmaya devam ediyor.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinin yeni bölümlerinde ise Alişan konuk oyuncu olarak yer alacak. Gelen bilgilere göre Ünlü şarkıcı, dizide oldukça sürpriz bir karakteri canlandıracak.


 Öte yandan Alişan sosyal medya hesabından da dizi setinden paylaşımlar yaparak bu transferi duyurdu..

İşte Alişan Tarafından yapılan o paylaşım

KAÇ BÖLÜM YER ALACAK?

Alişan'ın Seksenler dizisinde kaç bölüm yer alacağı henüz belli olmadı. Ancak Alişan'ın en az Seksenler dizisinde 3 bölüm yer alması bekleniyor.. 

NE ZAMAN YAYINLANMAYA BAŞLADI?

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Seksenler, 24 Ocak 2012 tarihinde ilk kez ekrana  gelmişti.. Günümüzde de hala devam eden dizi şuan 10.sezonuyla ekranda