Rıza Baba Arka Sokaklar Dizisinden Ayrılıyor mu?

Rıza Baba Arka Sokaklar Dizisinden Ayrılıyor mu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinden Rıza baba karakterinin ayrılacağı öne sürülüyor..

Türkiye'nin en uzun soluklu dizilerinden biri Arka Sokaklar dizisi. Dizideki çok sayıda karakter neredeyse bir neslin büyümesine tanıklık etti. Dizide yer alan Rıza Baba karakteri bugün basının gündemine taşındı. Ayrılık iddiaları dur durak bilmeden devam ederken neyseki kafa karıştıran paylaşımla ilgili gerçek kısa sürede ortaya çıktı. 

Arka Sokaklar'ın resmi hesabından yapılan paylaşım kafaları karıştırdı.

15 sezondur ekranda olan Arka Sokaklar Dizisi Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olmaya devam ediyor. Fenomen dizi 15 sezon boyunca büyük reytingler elde etmişti. Sevilen dizi 16.sezonuyla da Kanal D ekranında yayınlanmaya devam ediyor.

Arka Sokaklar dizisi Türker İnanoğlu'nun yapımcılığında ekrana geliyor. Türk dizi ve sinema tarihinin usta isimlerinden biri olan Türker İnanoğlu adeta Arka Sokaklar dizisini bir efsaneye dönüştürdü.

Yeni yıl nedeniyle diziye yılbaşı arası verildi. Ancak siyah fonda Rıza Baba karakterine hayat veren Zafer Ergin'in diziden ayrılacağını anımsatan bir ifade yer aldı. Rıza baba etkileyiyle yapılan paylaşımın altına ''14 Ocak 2022 Arka Sokaklar Yeni Bölüm'' notu düşülmesi Arka Sokak hayranlarını derinden etkiledi. Çok sayıda kişi dizinin final yapacağına yönelik iddiaları araştırmayı başladı.. 

Yayınlanan tanıtım görselindeki kafa karıştıran Bu durum Rıza Baba’ya hayat veren Zafer Ergin’in ölerek diziye veda edeceği durumunu akıllara getirdi. Gazeteci Birsen Altuntaş kişisel internet sitesinde bu konuya dair bilgileri paylaştı.. 

 Zafer Ergin’in diziyle sezon sonuna kadar anlaşması olduğu, bir ayrılığın söz konusu olmadığı öğrenildi.

Rıza Baba karakterinin yeni bölümde de Arka Sokaklar Dizisinde Yer Almaya Devam Edeceği Bildirildi..